Skocz do zawartości

KIominezon 4SR


Rekomendowane odpowiedzi

akurat co do polskich zawodnikow to jezdza w tym co dostana od sponsorow i niewazne czy to alpinestars czy dainese czy ch..wieCo... Po prostu kto dostanie za free kombinezon a nie bedzie go musial np kupić ze sporą zniżką to jeździ w tym co dają za darmo heheh.. i niewazne ze jakosc jest taka, ze kombi idzie w drobny mak, nie wazne ze kombi nie ma "gwarancji" (zawodnicy takową w markowych strojach mają i po szlifie elementy uszkodzone są wymieniane), niewazne ze w markowym kombiku nic sie nie pruje i nie rozciaga.. po prostu jezdzi w tym co dostanie za free..

 

co do motogp to gratuluje czeskiej firmie ze sie przebila.... pewnie po tym jak Padana padla (to ta sama firma, a raczej tych samych osob zakladajacych PAdane) to po prostu musieli niezle posmarowac...

 

w MotoGp faktycznie daje sie kombiki i za to jescze placi ale nie w Polsce heh.

 

Co do jakosci to osobiscie jestem tego zdania, ze wole kombi znanego producenta i z nizszej polki niz full wypas z nie wiadomo czego... Po prostu mam juz troche km za sobą i wiem jak sie "nie markowy" kombi zachowuje po 1 sezonie jazdy w deszczu i w w ogole

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a testowal ktos tschula czy 4sr podczas gleby przy 200km/h ?

 

tshul to sam z siebie sie pruje..

jesli chodzi o 4sr, to jesli jakos jest taka jak Padany to ja mialem szlifa w PAdana i ogolnie skora dala rade, ochraniacze juz nie (mialem zlamany staw barkowy bo ochraniacz sie przesunal) i na wszytskich szwach w miejscu szlifu puscilo

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopek glebił się kilka razy. I żyje.

 

A w ogóle to jak masz testy innych kombiaków przy tych prędkościach to podeślij.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=1sub4rQ0c5c :biggrin:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopek glebił się kilka razy. I żyje.

 

no zyje zyje... ale 4SR nie pomogl mu w niepolamaniu reki i nie pomogl w skonczeniu sezonu heh..

a jakby mial Alpinestars Racing Replica jak wczesniej lub chociaz Dainese.. hehe...

 

 

a tak na powaznie, to:

 

4SR w swoim przedziale cenowym jest dobrym kombinezonem..

 

Zastanow sie jednak czy nie lepiej dolozyc trochę i kupic cos markowego.Alpinestars, Dainese

Teraz Alpinestars robi wyprzedaze i kombiki sa w dosc dobrych cenach, Dainese takze.

 

Warto sie nad tym zastanowic.

 

A jak chcesz miec kombik dosc ciekawy i szyty na miare (ok 3000 zł ) to zamow sobie PSI i uszyja wg Twojego widzimisie.

 

 

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zyje zyje... ale 4SR nie pomogl mu w niepolamaniu reki i nie pomogl w skonczeniu sezonu heh..

a jakby mial Alpinestars Racing Replica jak wczesniej lub chociaz Dainese.. hehe...

 

No widzisz Tazzman, np. 4SR ma włożone jedne z najlepszych protektorów Prolife... Ale to pewnie nie ważne :icon_rolleyes:

 

Lub "chociaż" Dainese? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tym „chociaż” do żeś dojebał Tazz na maxa :)

 

a tak mi sie napisalo...

 

ogolnie jesli chodzi o swiat to alpinestars jest najmocniejszy w kombikach (najwieksza sprzedaz), zreszta po MotoGp widac ze nie wywalaja kasy w bloto.

Co do dainese to tez firma swietna i co kto lubi...

to praktycznie ta sama polka, jedna firma szczyci sie takimi rozwiazaniami, inna innymi.

 

potem mozna wymienic takie kombiki jak arlen ness (chociaz na swiecie ogolnie ta marka jest taka se), spidi, berik.

 

z tanich europejskich i dobrych to moznaby wybrac PSI.

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś, że Berik i Arlen wychodzą z pod tej samej igły.

Wielu ludzi stawia Arlena o półkę wyżej niż Berika. Chociaż ja kompletnie różnicy w jakości nie widzę, nawet cena jest bardzo podobna. Według mnie kwestia doboru kolorystyki i chęć posiadania(badź niechęć ;) )smoka na plecach :P to główne między nimi różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi stawia Arlena o półkę wyżej niż Berika. Chociaż ja kompletnie różnicy w jakości nie widzę, nawet cena jest bardzo podobna. Według mnie kwestia doboru kolorystyki i chęć posiadania(badź niechęć ;) )smoka na plecach :P to główne między nimi różnice.

 

Zgadzam się. Doadkowo mogę jedynie powiedzieć, że smok Arlena wieje agro... :bigrazz: Krąży na jakimś portalu reportaż o fabryce Berik/Arlen, inne znaczki, a te same szwaczki :biggrin: Jaki tego działania jest prawdziwy motyw? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...