Skocz do zawartości

Technika jazdy motocyklem.


theBald1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem jakiś czas temu tę książkę kupić, wychodząc właśnie z założenia, że "na bezrybiu..." itd. Po założeniu tego topicu zajrzałem do księgarni, przekartkowałem (głównie interesowała mnie jazda w terenie), a gdy nie znalazłem w niej nic więcej niż na forach w internecie (jeśli nie mniej), obróciłem się na pięcie i wyszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do zdania Tomka Kulika choć może nie w tak wyrazistej formie - ale kto jeździł u Tomka to wie, że "ten typ tak ma" w pozytywnym sensie...:)

Zostałem posiadaczem tej książki - w dobrej wierze ktoś mi ją sprezentował - i uważam, że najmocniejszą stroną tej książki... są fotografie motocykli - na nie zawsze lubię popatrzeć. Treść jest mdła, ogólnikowa, w wielu miejscach widać jakieś niedoróbki tłumacza, generalnie słowotok bez konkretów. "Motocyklista doskonały" mimo tego, że znacznie starszy tytuł to zdecydowanie lepszy.

 

Żeby nie było samych minusów - ciekawie rozrysowane są szkice torów jazdy podczas pokonywania zacieśniających się zakrętów - osobno na zjazdach w dół, osobno na podjazdach. Tylko teraz zastanawiam się, czt aby poprawnie biorąc pod uwagę resztę książki. Tomku...?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ustalmy jedno to nie jest lektura obowiazkowa, uwazam jedynie ze na pewno wniesie wiecej lub mniej informacji dla kazdego kto ja przeczyta, no chyba ze ktos juz wszystko na temat jazdy motocyklme wie ale to juz inna bajka. Ponadto uwazam ze to bardzo dobra lektura dla poczatkujacych adeptow i zamiast bezmyslnie spedadz zimowe wieczory przed tv to lepiej poswiecic czas z zapoznaniem sie wiadomosciami z tej ksiazeczki...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ustalmy jedno to nie jest lektura obowiazkowa, uwazam jedynie ze na pewno wniesie wiecej lub mniej informacji dla kazdego kto ja przeczyta, no chyba ze ktos juz wszystko na temat jazdy motocyklme wie ale to juz inna bajka. Ponadto uwazam ze to bardzo dobra lektura dla poczatkujacych adeptow i zamiast bezmyslnie spedadz zimowe wieczory przed tv to lepiej poswiecic czas z zapoznaniem sie wiadomosciami z tej ksiazeczki...

:icon_mrgreen:

z drugiej strony po co 'tracić czas' na ten tytuł skoro są dostępne pozycje typu 'motocyklista doskonały' czy 'strategie uliczne'.

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...