Skocz do zawartości

Klucz hakowy "C"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję klucza do mimośrodowej regulacji naciągu łańcucha w Triumph Sprint ST1050.

Chcesz kupić czy użyczyć...?

Jeśli kupić to proponuje zakupić porządny aby po pierwszym użyciu nie nadawał się na złom.

Dobre klucze hakowe robi firma "BETA". Posiadam taki klucz ale na średnicę powyżej 100mm - do nakrętek siłowników na statkach - jeszcze mnie nie zawiódł ten klucz.

Edytowane przez oczko82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...

Witam ma może ktoś na klucz hakowy 75 mm potrzebuje do hondy cbr 600 f4.

Ewentualnie czy możecie coś polecić? 

Nie ukrywam, ze najwygodniej byłoby jakby dało się zamówić w sieci.

Mieszkam aktualnie w miejscu, w którym nie mam możliwości wybrania się do sklepu stacjonarnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie do którego elementu potrzebujesz (łożyska główki ramy/wstępne napięcie sprężyny tylnego zawieszenia/inne)?

mi się ostało coś takiego jak na foto - nie pamiętam konkretnie do czego był ten klucz ale z grubsza zmierzyłem promień i jest tak+/- 30mm czyli klucz na nakrętkę ok. 60mm średnicy, grubość klucza 4mm

dawał radę nawet z dużo większą nakrętką naciągu łańcucha w VFR 800 choć po czasie okazało się, że to jednak nie było bezpośrednio do tego 😉

tutaj jakaś archiwalna aukcja wośp gdzie ktoś nieźle zalicytował 😛 - https://archiwum.allegro.pl/oferta/klucz-regulacji-lancucha-sprezyny-honda-vfr-i-inne-i2128561355.html

kluczhakowy.jpg

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...