Skocz do zawartości

GSX 750f -zmiana wygladu ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje przy swoim gsxf 750 z 89' roku sciagnac,przednie owiewki,plug,czache i ogolnie pozbyc sie troche tych tworzyw sztucznych poniewaz niektore z nich sa troche uszkodzone a nie chce mi sie bawic w dokupowanie i malowanie i wolalbym nadac wygladu troche bardziej pod naked'a lub street'a. W zwiazku z tym czy ktos moze poradzic jaka moge zastosowac inna przednia lampe i zegary tak zeby to rozsadnie wygladalo? Chodzi mi o to zeby ktos dal jakis pomysl na taka przerobke cos pod naked'a ,lub ktos podsunal jakis ciekawy pomysl. pzdr

(jezeli temat umiescilem w zlym dziale to sory i prosze o przeniesienie do odpowiedniego)

Edytowane przez dodo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzcie na to co na allegro znalazlem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=729506850 -wcale bym nie pogardzil takim wygladem... Chodzi mi o to,ze wole uzyskac taki wyglad (tanszym kosztem) niz kupowac plastiki ktore mam uszkodzone i malowac. Fajere raczej tez bym zmienil bo polowki do czegos w stylu naked nie bardzo pasuja. A jesli chodzi o przebudowe to ktos ma ogolnie jakies ciekawe pomysly ?? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe co widać w tych potężnych lusterkach. :biggrin:

 

Z Gixxefa trudno samemu zrobić coś zgrabnego skoro nawet projektanci Suzuki się poddali. :biggrin: Belki ramy po bokach szpecą strasznie.

 

Przy przeróbkach najlepiej uderzyć w nurt Rat bike z domieszką streetfighter, będziesz wtedy miał wytłumaczenie czemu motocykl jest taki szpetny - bo na tym polega ten styl.

 

Gixxef to jeden z tych sprzętów z których nic nie da się zrobić. Jedynie zostawić z oryg.plastikami i dać mu ładne malowanie sportowe z końca lat 80-tych. Nie jesteś jednak sam, ze starej Kawy ZZR600 też nie da się nic fajnego zrobić tak jak i z wczesnych CBR600.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no belki ramy dosc sporo psuja moto wizualnie...i ten zbiornik. Myslalem nad przywroceniem org.wygladu ale jednak bym wolal poddac to lekkiej przerobce ;) jaka moglbym wrzucic fajere do swojego gsxf i co zrobic z zegarami + plus lampa przednia ... ? :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...