Skocz do zawartości

DRAG zx12r


szkudlar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oba zrobione przez Ciebie też mi się bardziej podobają :clap:

dzieki. moze pomysle nad zrobieniem nastepnego.

 

Witam.

Kawa przyciäga wzrok. Ale chyba juz gdzies na zywo jä widzialem. Nie byles czasem w Lubsku, albo w Lagowie?

Pozdro

tak motocykl tam byl. ale ja osobiscie jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git Komar. Zalatuje już klasą pro-street trochę. :biggrin: Widać że ziom ma talent, fantazję i umiejętności. Wg.mnie szpetne są tylko lagi, surowy USD lepiej by wyglądał. No i kolory nie takie jak lubię. :biggrin: Całość psuje tylko napęd bo jest czarny i nie współgra z resztą moto która się błyszczy i jest w jasnych kolorach. AL ei tak szacun za sprzęta.

 

 

Pozostałe sprzęty też git chociaż nie przepadam za gatunkiem RAT/Survival. Do dragów jeszcze sporo im brakuje. :biggrin: Ale fajne są. Zresztą wszystko co nie seryjne jest fajne w jakiś sposób. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gust to prywatna sprawa. Dlatego zwykle pisze że "moim zdaniem" lub "wg. mnie" coś jest burackie a nie że poprostu jest burackie i h*j. :biggrin: No chyba że coś na prawdę jest burackie. :icon_mrgreen: Albo ktoś przejawia ułańską fantazję w budowie moto to wtedy lincz i szydera. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gust to prywatna sprawa. Dlatego zwykle pisze że "moim zdaniem" lub "wg. mnie" coś jest burackie a nie że poprostu jest burackie i h*j. :biggrin: No chyba że coś na prawdę jest burackie. :icon_mrgreen: Albo ktoś przejawia ułańską fantazję w budowie moto to wtedy lincz i szydera. :buttrock:

hym ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Ty to fajnie zjarałeś laka i zaparkowałeś moto w szklarskiej porębie

Na szklarskiej to jeszcze nim Gilu wywijał ...

Szkudlar, najpierw wysłałem Ci PW a teraz dopiero trafiłem na ten temat, wielki szacun i gratulacje, sprzet mega zajebisty, byle służył, na Krotoszynie Gil po kilku głębszych coś sie chwalił , ze musiał już mu zafundować drugi piec bo pierwszy sie skończył :) Pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...