Skocz do zawartości

gniazdo zapalniczki w motocyklu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam za 7zł (gniazdo ) + 2zł bezpiecznik + 4zł przewody = 13zł.

Też mam coś w tym stylu, tzn. miałem w DT, bo w DRZ narazie nie używam nawigacji, ale jak tylko będzie potrzebna, to biorę kabel od kierunku którego i tak nie ma, włącznik i jazda :D

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie -pełny komplet do zamontowania w swoim motocyklu w owiewce...całość hermetycznie zabezpieczona, mysle ze sie nadaje

 

http://www.allegro.pl/item739393712_motocy...ykl_skuter.html

Kupiłem takie zamykane gniazdko za 9 zł, ale nie sprawdziło się. Wtyczka potrafiła się odpiąć z gniazdka od drgań i dziur. Ostatecznie podpiąłem ładowarkę z gps bezpośrednio pod akumulator i wszelkie problemy się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w tej aukcji jest za 50 PLNow mozna sobie zbudowac za jakies grosze, jak pisali inni. Chyba ze nie lubisz majsterkowac to zdecydowanie polecam. W motocyklu mam takie cos z dokladnie takich samych elementow, calosc moze z 15 PLNow mnie wyniosla (choc mysle ze mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie KLIK. Koszt jakieś 13 pln + kabel + paczka trytytek + konektorki, myślę, że całość nie wyszła drożej jak 20 pln. Bezpiecznik nie jest potrzebny, bo wpiąłem się za bezpiecznikiem od świateł, to posunięcie ma dwa ogromne plusy:

1. gniazdo jest zasilane tylko gdy kluczyk jest przekręcony, na postoju nie rozładuje aqu, a i nikt nie zrobi mi zwarcia pod sklepem

2. odpada dodatkowy bezpiecznik, ja wpiąłem się za bezpiecznikiem od świateł mijania, miał sporo zapasu, więc nawet nie zmieniałem go na mocniejszy.

 

Montaż oczywiście samodzielny - wprost uwielbiam takie rzeczy robić!

Wszystko śmiga elegancko, przetestowane w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...