Skocz do zawartości

MZ TS 250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do was pytanie.Jest w okolicy Lodzi do sprzedania MZ TS 250 z 79 roku.Przeglad,OC,białe tablice posiada.Do wymiany jest zebatka rozrusznika.Koles chce za nia 600 zł ,ale cena jest do stargowania(tak on mowil).Wal po regeneracji i wymianie lozysk.Szukam zastepczego Junaka ktorym bym mogl jezdzic puki nie skoncze calkowicie Janka.Myslicie zeby zainteresowac sie tym??Warto takie cos zakupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym skoro rocznik 1979 to jest TS250/1, a to spora różnica. 5 biegów, większe przednie koło (lepsze prowadzenie), ale mniejsza wartość historyczna :roll: W każdym razie pisz czy kupiłeś i zapodaj jakieś fotki. 600,- o ile reszta jest w porządku to przyzwoita cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhoo jak mam byc szczery to ta MZ-ka ma byc motocyklem uzytkowym ,wiec wartosc historyczna to bedzie mial Junak.600 zł jest jeszcze do stargowania.Chcialem kupic Jawe ,albo MZ zeby miec czym jezdzic i nie odwalic kaszany z Junakiem ,bo wszystko by na szybko bylo robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam ekspertem :) , mam nadzieje ze cos bede mogl pomóc,

Z TSek robią się powoli fajne klasyki.
- miło słyszeć :)

 

Ogólnie to polecam TS, jak dla mnie motocykl w porządku, nie moge narzekać,

Normalnie jeżdżąc na trasie to pali 3 litry ( predkosci - 60 - 85 , w cyklu mieszanym to około 3,5 ( przy normalnej jezdzie )

Dobrze ustawiona TS po zimie odpala za 2, 3 kopem ( tak samo jak dobrze ustawiona CZ )

Napewno silnik ma lepszy dół niż ETZ, ale też gorszą góre.

 

Szczególnie polecam maszyne do turystyki - zasięg na jednym baku - do 580 ( na ruskim paliwie do 700 )

 

teraz mam kłopoty z wolnymi obrotami - wina luźnej przepustnicy, musze ja kupic w koncu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...