Skocz do zawartości

Thundercat czy VFR 750 RC 36?


Rekomendowane odpowiedzi

Twoje zdanie ja na temat motocykla którym jeździsz też mam nie najlepsze zdanie, ale każdy ma prawo do własnych subiektywnych odczuć :wink:

 

Chętnie je poznam, mam nadzieję że miałeś okazję użytkować go, tak jak ja miałem okazję użytkować Cata i wyrobić sobie o nim opinię którą przedstawiłem.

 

Jeszcze raz, 600-ka w wydaniu Thyndercat w trasę jak dla mnie zupełnie odpada. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś o roczniki VFR za tą kase - rc 36 II, po lifcie ze tak je nazwe w okolicach 97-98r powybierasz. Dosc troche ich stoi na allegro.

I jeżeli nie masz ochoty na litrowego Thunderace'a, to tak jak Ci tu mówili koledzy - bierz vfr. Na odpowiednim wydechu V pieknie brzmi,wiec wrażenia z tegą są super. Silnik nie ma łancuszka rozrządu tylko koła zebate, wiec odpada ryzyko potencjalnej awarii i koszty wymiany łancuszka. A wiesz jak te koła zębate ładnie gwiżdzą? ;)

 

Coś chcesz wiecej wiedziec, pytaj. Co jeszcze o niej wiem, chętnie Ci napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadać się z 600 innej niż XJ na thudercata to chyba bezsensu - zbyt mały progres jeśli w ogóle

"Ostatnio lataliśmy z Thundercatem w trasce, w sumie nawet dynamicznie i niestety nie dawał rady."

dlaczego zdanie wycięte z całej wypowiedzi?

 

Do Hunter: latałeś z konkretnymi "600"?... podejrzewam że nie jeden złoił by Ci dupsko :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatnio lataliśmy z Thundercatem w trasce, w sumie nawet dynamicznie i niestety nie dawał rady."

dlaczego zdanie wycięte z całej wypowiedzi?

 

Do Hunter: latałeś z konkretnymi "600"?... podejrzewam że nie jeden złoił by Ci dupsko :icon_razz:

 

Skąd ta pewność? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Maniek, konkretne 600 to mają po 120-130KM, wiec idą porządnie. R6 z 2005 szła łeb w łeb z 900rr sc 33 na 400m poki ta ostatnia nie zaczęła przy wyższej predkosci powoli odchodzić.

Thundercat ma te swoje 100KM i jest stosunkowo cięzki, wiec o jakiejs specjalnej dynamice nie ma mowy.Tym bardziej, że silnik wymaga krecenia wysoko żeby jechał.A to męczy i w trasie i w miescie.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest wersja, żeby kupić motor Yubiego. Zakochałem się w VTR, co do wątku to niestety z wyglądu VFR 750 RC 36 przegrywa z thundercatem dla mnie.

A teraz idę spać, szybciej będzie wtorek, godzina 17. I tak, Yuby ma przepiękny głos ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...