Skocz do zawartości

Thundercat czy VFR 750 RC 36?


Rekomendowane odpowiedzi

Thunderace to litr, wiec całkiem inna klasa niz cat i vfr. Bardzo mocny przede wszytskim, i dużo bliżej mu do sporta.

 

Wracając do wczesniejszych to vfr. V4 chodzi bardzo przyzwoicie, łączy cechy rzędowki i v2....czyli po trochu ze wszytskiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector: co proponujesz?

Hunter: ciężka sprawa, żeby 600 nie została zjedzona przez litry. Jeszcze z power commanderami pewnie.

 

Zależy mi na tym, żebym nie wyglądał jakbym siedział na psie, żeby był dość wygodny. Nie jestem pewien czy już czas na litrową maszynę.

 

Jak szukać VFR za takie pieniądze (8-9k) to z którego roku optymalnie?

Edytowane przez Rocks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector: co proponujesz?

Hunter: ciężka sprawa, żeby 600 nie została zjedzona przez litry. Jeszcze z power commanderami pewnie.

 

Zależy mi na tym, żebym nie wyglądał jakbym siedział na psie, żeby był dość wygodny. Nie jestem pewien czy już czas na litrową maszynę.

 

To weź coś pośredniego np ZX 9R, fajny w trasę, wygodny i zapie**ala jak dzik, a przy tym pali w granicach 6-8 litrów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chyba że sie uprzesz na rzędówke, a chcesz zeby to jakos jechało to rozejrzyj sie za Yamaha Thunderace.

 

Też tak myślę, za taką kasę powinieneś coś namierzyć.

 

 

 

Zastanowiłbym się również nad propozycją Yubiego, pewny sprzęt i do tego V.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector: co proponujesz?

 

Cóż, w takiej sytuacji mam powiedzieć... W tym momencie jeśli masz okazję wyrwać Fire'a Yubiego... Wydaje mi się, że nic bardziej pewnego i lepszego nie kupisz... A jak w ch*ja zagra to mu na forum odpowiednią antyreklamę zrobimy :cool: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z VTR jest ten problem ze ma za maly zasieg na turystyka, trza tankowac co przynajmniej 170km :(

VFR jest mniej dynamiczna za to bardziej przewidywalna ma wiekszy zasieg ok 5.5l na 100 w trasie w miescie ok 7-8l i nie oddaje mocy jak lokomotywa :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko z VTR jest ten problem ze ma za maly zasieg na turystyka, trza tankowac co przynajmniej 170km :(

VFR jest mniej dynamiczna za to bardziej przewidywalna ma wiekszy zasieg ok 5.5l na 100 w trasie w miescie ok 7-8l i nie oddaje mocy jak lokomotywa :icon_biggrin:

 

Etam, można sobie z tym poradzić. Tylko trzeba pamiętać o autostradowych kawałkach :biggrin:

 

PS. Te 170KM to jakaś wyjątkowo optymistyczna wersja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z drugim pisze głupoty o thundercacie, że muł itd to moto 180 trzyma przelotówki bez problemu, żeby za litrami nadążyć trzeba się biegów owajhować ale można :icon_twisted: ale jest wygodny łączy co trzeba i nie pali ile chce i przede wszystkim jest niezawodny( żadna włoszczyzna), niestety ja swojego sprzedałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby mnie poniosło, leciałem z dziewczyną z takimi prędkościami za litrami a one też nie trzymają ciągle 180 bo porostu się nie da na naszych drogach tyle trzymać, kto tu kogo chce oszukać, prędkość maksymalna jest dużo wyższa i może zaskoczyć niejeden motocykl, co do wypadającej dwójki to jedyny mankament niestety dosyć kosztowny, ale jeśli znajdzie się dobrą sztukę to motocykl niezawodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z drugim pisze głupoty o thundercacie, że muł itd to moto 180 trzyma przelotówki bez problemu, żeby za litrami nadążyć trzeba się biegów owajhować ale można :icon_twisted: ale jest wygodny łączy co trzeba i nie pali ile chce i przede wszystkim jest niezawodny( żadna włoszczyzna), niestety ja swojego sprzedałem

 

Jeździłem Catem, jeździłem obok Cata i często go w lusterku widać, a poza tym to moto nudne jak Moda na sukces :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...