Skocz do zawartości

szybkie pytanie szybka odpowiedz


kamis-a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem poniewaz podczas zakładania tarcz sprzegłowychw yamaha yz 125 w tym bolcu od sprzegła co sa takie zabki (tym co wychodzi od kosza sprzegłowego) urwał mi sie pierwszy ząb. wiec czy moge to jakos spiłowac zeby łapał od drógiego czy trzeba to dokupywac a jak tak to jak sie to nazywa i gdzie tego szukac?? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem poniewaz podczas zakładania tarcz sprzegłowychw yamaha yz 125 w tym bolcu od sprzegła co sa takie zabki (tym co wychodzi od kosza sprzegłowego) urwał mi sie pierwszy ząb. wiec czy moge to jakos spiłowac zeby łapał od drógiego czy trzeba to dokupywac a jak tak to jak sie to nazywa i gdzie tego szukac?? :icon_rolleyes:

Wrzuć zdjęcie bo nie wiele da się powiedzieć z samego opisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiem o co chodzi...

 

Jeśli urwał się pierwszy ząbek to będzie łapało ale może do końca nie wysprzęglać i szybko będą tarcze padały. Lepiej wymień tą część.

własnie chyba... lepiej niech kolega wrzuci zdjęcie to lepiej będzie coś poradzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to można połamać ja to ściągałem setki razy i nic się nie działo, musiałeś to odwrotnie włożyć, albo po złym kątem i na pałę dźwignia sprzęgła ciągnąć. Powinno działać bez pierwszego zęba, jak jest ukruszony to nie masz już nic do stracenia. Podrównaj trochę pilnikiem i spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryss25 nie motywuj tak kolegi, bo ja za tryb do skrzyni płaciłem ok 300zł. Simmering pompy wody ok 110zl. Pewnie koło 200zł mogą krzyknąć za ten element bo tam to kosmiczne ceny maą ;/ niestety...

 

Napisz do tego gościa z tej aukcji, może cię poratuje http://www.allegro.pl/item724172129_yamaha...eglo_yz125.html

Edytowane przez Sydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...