Skocz do zawartości

zmina mil na km Triumph Daytona 675-2008


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwośc zmiany w wyświetlaniu prędkości z mil na km ??

pozdro

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale nie ma możliwości jakiegoś manualnego przestawienia?

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

servisówki niet, ale poszukam jeszcze w necie

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz tam przyciski i ile? Jeśli 3 to spróbuj tak jak w Triumph-ah 1050 : http://triumphaddict.x.pl/slabid-2.htm . W serwisówce nie ma takich informacji, no chyba że w manualu użytkownika o ile coś takiego istnieje...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki,mam 3 przyciski, zaraz ide oblukac

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? zadziałało ?

 

Mistrzu akurat wróciłem, działa :notworthy:

Bardzo dziękuje, na stronie dopisz sobie Daytona 675

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam takie pytanko : czy w triumphie Daytona 955i z 2002r. również w ten sposób można przywrócić wartość mierzenia na km/h, oraz drugie pytanie czym może być spowodowane to, że jadąc powoli komputer pokazuje prawidłową prędkość, a jadąc szybko pokazuje 7 km/h.

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

 

Edit: jeszcze jedno pytanie jak usunąć ciągłe paleine się żółtej lampki (ładowałem akumulator i po włożeniu wszystko działą poprawnie z wyłącznością tej kontrolki, a wiem że świecić się nie powinna

Edytowane przez gwed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym może być spowodowane to, że jadąc powoli komputer pokazuje prawidłową prędkość, a jadąc szybko pokazuje 7 km/h.

 

 

chodzi ci o to ze jak dajesz w palnik 1,2,3 to ci predkosc pokazuje 7km i dopiero jak ustabilizujesz to jest ok ??

Bo ja w Aprilce tez tak mam, moto tak szybko sie zbiera ze licznik (elektroniczny, nie skazowkowy) nie jest w stanie odswiezac :icon_mrgreen: i przy szybkiem przelocie do 160km/h np pokazuje 40km/h dopuki predkosci nie ustabilizuje

 

 

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko : czy w triumphie Daytona 955i z 2002r. również w ten sposób można przywrócić wartość mierzenia na km/h, oraz drugie pytanie czym może być spowodowane to, że jadąc powoli komputer pokazuje prawidłową prędkość, a jadąc szybko pokazuje 7 km/h.

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

 

Edit: jeszcze jedno pytanie jak usunąć ciągłe paleine się żółtej lampki (ładowałem akumulator i po włożeniu wszystko działą poprawnie z wyłącznością tej kontrolki, a wiem że świecić się nie powinna

 

1. Z tym przestawianiem jednostek, to musisz spróbować.

2. Co to za lampka (ma jakąś nazwę, symbol?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o to ze jak dajesz w palnik 1,2,3 to ci predkosc pokazuje 7km i dopiero jak ustabilizujesz to jest ok ??

Bo ja w Aprilce tez tak mam, moto tak szybko sie zbiera ze licznik (elektroniczny, nie skazowkowy) nie jest w stanie odswiezac :icon_mrgreen: i przy szybkiem przelocie do 160km/h np pokazuje 40km/h dopuki predkosci nie ustabilizuje

Nie, na początku pokazuje normalnie, a za moment gdy rozwijam prędkość wyświetla się około 7-10 km/h

 

1. Z tym przestawianiem jednostek, to musisz spróbować.

 

2. Co to za lampka (ma jakąś nazwę, symbol?).

Jest tam taka jakby ikona silnika i czy to istotne, że łądowałem akumulator? I zostały założone mocniejsze dwa światła z przodu 100/90

1.Załatwione.

2. Jest tam taka jakby ikona silnika i czy to istotne, że łądowałem akumulator? I zostały założone mocniejsze dwa światła z przodu 100/90i czy można z tą zapaloną kontrolką jeździć?

pozdro

Edytowane przez gwed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na początku pokazuje normalnie, a za moment gdy rozwijam prędkość wyświetla się około 7-10 km/h

1.Załatwione.

2. Jest tam taka jakby ikona silnika i czy to istotne, że łądowałem akumulator? I zostały założone mocniejsze dwa światła z przodu 100/90i czy można z tą zapaloną kontrolką jeździć?

pozdro

 

Ta kontrolka to tzw."check engine" bardziej znana jako MIL, oznacza że w pamięci komputera jest jakiś błąd. Pierwsze co ja bym zrobił to odłączyć akumulator na kilka minut, podłączyć ponownie, następnie wykonać tzw."cykl": zapalić (niech chwile pochodzi), wyłączyć zapłon, włączyć ponownie. Jeśli po 3-ch cyklach błąd się nie powtórzy to lampka MIL zgaśnie, jeśli nie to trzeba odczytać kod błędu z komputera, można to zrobić w serwisie Triumpha (raczej długi czas oczekiwania) lub : http://triumphaddict.x.pl/slabid-8.htm.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...