Skocz do zawartości

Francja Płd. na 125 ccm


dirne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podziwiam za to że wytrzymałaś samotność.

Odwaliłem w tym roku Nordkapp a własciwie to więcej bo prawie cały Finnmark, z planowanej grupy zrobiła sie samotna wyprawa, i przyznaję że pękłem po dwóch tygodniach samotnej walki i przejechaniu 4 500 km w siodle Wild Stara. Jak się zagotowałem to przejechałem w 24 godziny z Trofors (gdzieś pomiedzy Narvikiem a Trondhaim) 1500 km do Ystad, mając w doopie ograniczenia policję i całą Norge.

 

No wiesz, nie bylam calkiem sama. Pewnie, jazda samotna, ale glowa pelna mysli, wiec samotna do konca sie nie czulam ;) A na pewno jezeli wybierac sie w pojedynke to przynajmniej do znajomych. I taki byl moj plan, wiec z 2 tyg wyprawy okolo 5 dni spedzilam w towarzystwie znajomego, nie bylo zle... Przypadkowi motocyklisci, zaciekawieni tubylcy. Jakos daje rade...

 

W przyszłym roku planuję jakieś południowe regiony lub zachód europy. Hardcore czyli jazda w deszczu przy 5 stopniach zaliczone i teraz czas na jakieś lajtowe wypady. Trzeba jednak przyznać że Finnmark odpłacił mi się widokami i ciszą jakiej chyba nigdzie nie spotkałem.

Jak się będziesz wybierać na północ to nie jedź sama, poważnie. A jak wybierzesz drugą storne to się piszę, wprawdzie WS ma 1600 ale to oznacza tylko że ma piękny basowy wygar i jak trzeba to pług trzy skibowy pociągnie, a jazda jest dla mnie przyjemnościa a nie pogonią.

 

Lewa w górze

 

no myslimy z chlopakiem tutaj tez z forum nad Czarnogora w przyszle lato. co prawda raczej do wyprawy pisac sie beda enduraki, ale na d-rce 350 szybko nie pociagne, a znajomy na lc4 tez nieszczegolnie, wiec zdecydowanie nie moglbys gonic :)

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może Rumunia w połączeniu ze złotymi piaskami w Bułgari

W Rumuni jest podobno OK

http://forum.motocyklistow.pl/Rumunia-kraj...ty-t120925.html

Druga połowa lipca byłaby dobra, jak coś to się piszę.

Trochę przerażają mnie szutry i gorsze drogi bo Wildek mówi wtedy zdecydowane nie i wali w dowolnie wybrane krzaki na poboczach - wypraktykowałem to z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to może Rumunia w połączeniu ze złotymi piaskami w Bułgari

W Rumuni jest podobno OK

[url=http://forum.motocyklistow.pl/Rumunia-kraj-dla-motocyklisty-t120925.html]http://forum.motocyklistow.pl

Druga połowa lipca byłaby dobra, jak coś to się piszę.

Trochę przerażają mnie szutry i gorsze drogi bo Wildek mówi wtedy zdecydowane nie i wali w dowolnie wybrane krzaki na poboczach - wypraktykowałem to z nim.

 

dla mnie w porzo bylby predzej sierpien, bo zawsze na roboty mozna sie udac w lipcu. Rumunia i owszem, ale moze nie w nastepnym sezonie, bo chlopaki chcieliby troche pokatowac, a mi potrzeba jeszcze ciut praktyki. aale takie tam gadanie, w kwietniu pogadamy znow na powaznie, za rok to ja juz moge sie przeniesc na quada jak mnie poniesie fantazja :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitny wypad,gratulacje!A z tym "Tirem"na końcu to świetne posunięcie,ci ludzie/tirowcy/wbrew obiegowej opini są przyjażni i pomocni,wiem bo sam jestem jednym z nich.

Zjeżdziłem całą Francję tylko trochę innymi drogami niż Ty,więcej autostradami niż nacjonalkami :flesje:

Widzę, że Dirne nie żywi jednak urazy do członków MGS-u :) :clap:

 

ps. Dirne a czy w drodze powrotnej do Polski zatrzymywaliście się na "tirówki" ? :icon_idea:

 

ps2. Fajne zdjęcia

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten piekny sposob temat z sks'u przeniosl sie do podrozy :crossy: :icon_mrgreen:

W koncu ............. seksturystyka :icon_razz:

:clap: za podsumowanie.

Majkel mój Ty Mentorze.

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wyprawa będzie nie zapomniana z chęcią sam bym sie wybrał na taką może w te wakacje "Jedziemy razem :D " Brawo za ambicje :D

Dirne kiedyś pisała, że nie lubi młodszych... Więc musisz jej czymś zaimponować :P :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...