Skocz do zawartości

Yamaha FJ1100


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zartujesz - jest w necie mase informacji tylko po angielsku.

Ogolnie - Hajabusa poznych lat 80 tych. Kolo 100 KM na tylnym kole, pierwsza porzadnie zrobiona rama przestrzenna, ale takie sobie zawieszenia i hamulce ( na dzisiejsze czasy ), za slaba skrzynia biegow, specjalnie w moto silnie uzywanych leci dwojka i przednie kolo 16 co wrozy interesujaca jazde przy jakichkolwiek zuzyciach lozysk wachacza czy glowki ramy.

W obecnej nomenklaturze ciezki, duzy i silny sportowy turystyk.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, źle się wyraziłem - chodziło mi o to, że na polskich stronach nie ma praktycznie nic, zaś przy przeszukiwaniu stron zachodnich po prostu gubię się w natłoku śmieci - co prawda znalazłem kilka ciekawych stron, ale nigdzie nie mogłem sie doszukać np. danych technicznych tego motocykla.

W każdym razie wiem już to, co chciałem wiedzieć - to nie jest maszyna dla mnie :flesje: Jeszcze nie... :)

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FJ to bardzo przyjemny motocykl. To prawda ze jest ciezki ale mimo to ja radze sobie z nim bez problemu chociaz nie jestem jakims wielkoludem. Jego wielka zaleta jest bardzo trwaly silnik, dobre prowadzenie przy wiekszych predkosciach (mam go 3 sezony i niewiem co to shmira). Jedyne co zaobserwowalem to spory smak na olej ale wielu uzytkownikow na podobne zuzycia i niejest to nic zlego (przeciez to moto starszej daty)

Tutaj mozesz wiecej poczytac http://www.motocykle.domeczek.pl/prezentac...1200/fj1200.htm

Jak bedziesz mial jakies pytania to pisz na priv GG lub mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...