Skocz do zawartości

WSK M06 - Z2


Devgron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za malo wiem o takich rzeczach , ale wiem jedno, 3/4 byla spawana u p.Janka za piwo w garażu i ta zapewne tez, wiec nie bylbym taki pewien tych spawów.

 

Pozdrawiam.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna rentgenem, choc to skorka za wyprawke :wink: lub tez penetrantem, latwo szybko bezbolesnie...

:icon_mrgreen:

 

Za malo wiem o takich rzeczach , ale wiem jedno, 3/4 byla spawana u p.Janka za piwo w garażu i ta zapewne tez, wiec nie bylbym taki pewien tych spawów.

 

Pozdrawiam.

 

Kolego chyba nie rozumiesz slowa "porzadnie"...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rame wciaz mozna kupic za grosze i szybciej bym sugerowal zafundowanie sobie nowej ramy jak zabawe w naprawe...

:icon_mrgreen:

Ramę kupisz, ale papiery do niej niekoniecznie. Jak masz komplet to na prawdę lepiej naprawić, niż bawić się w przeszczepy. Niestety ale widzę, że koledzy to tylko kupują nie naprawiają. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku sprzetow zabytkowych nie ma sie innego wyjscia, w przypadku popularnych i szerokodostepnych WSK, gdy ktos balby sie jezdzic na naprawianej ramie nie widze problemu z zakupieniem w dobrych pieniadzach sprawnej ramy...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak fajnie to wygląda jak się kupi inną ramę tyle że nie zawsze jest na to pieniądz. Ja tą całą WSKe kupiłem za 200zł więc następne 250-300 chce włożyć w remont jej. Najgorzej że nie wiem i nie mogę dostać nigdzie blach (np błotników do niej). Możecie mi powiedzieć skąd takie cuda brać? Przeglądam allegro i otomoto ale to dramat jest bo przeważnie nie do tego modelu a jak do tego modelu to są skorodowane. Np. ten:

http://moto.allegro.pl/item727754872_wsk_m...lotnik_tyl.html

Nawet nie wiem czy to taki ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no niby tak ale wiesz ten mój nie wiem czy nie jest w gorszym stanie dziś rozkręce całą wske bo znalazłem dobry (cenowo) warsztat z piaskowaniem. Poprzedni krzyknął mi 300zł za wypiaskowanie wiesi więc dałem sobie spokój i powiedziałem mu że mu spale warsztat za to ździerstwo. Nie wiem ale dlaczego zawsze masz w swoim poście tego smile szczerzącego się? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem pierścienie bo na starych nie było kompresji i co się okazuje? Cylinder do szlifu i następna kasa z kieszeni a jeszcze daleko do końca.

Teraz szczerze zastanawiam się czy faktycznie dobrze zrobiłem kupując wieśke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...