Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Potrzebuję informacji o bandycie600s. Nie chodzi mi o dane techniczne bo tego to już mam mnóstwo (jakieś mikrofisze, ksiązka serwisowa - jeśli ktoś jest zainteresowany). Szukam raczej jak najbardziej subiektywnych wrażeń z jazdy i eksploatacji tego sprzęta. Za wszystkie wiadomości z góry dzięki!

:flesje: :( :)

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PAWEŁ BANDIT

czesc

Jestem posiadaczem Bandita juz 3 sezon.

jest to rok 99 zrobiłem nim 10 tys km. Dotychczas wymieniam tylko olej klock. Zadnej poważnej awarii.

Motor nadaje sie na podróże (nawet z pasażerem). Owiewka chroni przed wiatrem.

Co prawda w tym roku zdjąłem owiewki założyłem podwójne lampy i efekt jest DUZO lepszy niz z tymi owiewkami.Do miasta jego moc jest wystarczająca. Wszędzie się wcisniesz miedzy samochodami.

Ogólnie POLECAM!!

 

pozdrawiam Paweł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem Bandita juz 3 sezon.  

jest to rok 99 zrobiłem nim 10 tys km. Dotychczas wymieniam tylko olej klock.

hmm... 10k km :?: ja tylko w tamtym sezonie nie wybierajac sie szczegolnie nigdzie daleko, tylko do pracy latalem jak bylo sucho, 7km wiec blisko, zrobilem ponad 6k km :) to ty niedzielny motocyklista jestes :)

bez urazy :flesje: takie tylko dywagacje :flesje:

 

Potrzebuję informacji o bandycie600s (...)

generalnie, o B6 http://www.streetfighters.pl/bandit.htm

mientki, ciezki, slabe hamulce w default'cie, dobrze sie manewruje miedzy puszkami, do latania po miescie i po bułki w sam raz, da sie pojechac w trase, choc nie jest to takie wygodne, ale i WSKa mozna w trase pojechac, bo ktoz zabroni?

tani w eksploatacji, bo czesci sporo na rynku wtornym, naked, wiec samemu mozna prawie wszystko zrobic bez wielkiego rozkladania.

sieć tonie od bitów wylanych na jego temat, wiec znajdzie sie sporo do czytania :)

have phun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PAWEŁ BANDIT

wiesz moge zazdrościć Tobie tyle wolnego czasu . Jak bym mial inna prace tez bym cały dzień na moto smigał.

ale mam taka prace ze niestety :) nie ma czasu na moto za dużo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moge zazdrościć Tobie tyle wolnego czasu . Jak bym mial inna prace tez bym cały dzień na moto smigał.

ale mam taka prace ze niestety :( nie ma czasu na moto za dużo.

nie zazdrość, bo wcale go nie mam tak duzo, tyle ze jezdze wlasnie do pracy i baaardzo zadko w weekendy, bo co drugi weekend siedze na uczelni :) a teraz jeszcze mniej bede latał, bo lada miesąc bede mial dodatkowo jednocześnie dwie mordki wiecej w rodzinie do upilnowania :) i zobaczymy ile sie nakreci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak ostatni mój kumpel kupił bandita z roku 95 miałem okazje sie nim przejechac, i tak sprzęt kompletnie mi nie odpowiada :| pozycja za kierwonica zupełnie nie dla mnie, nie wygodnie (moze kwestia przyzwyczajenia, ale nie chciałbym nawet przez to przejsc) sprzet jest bez zadnej owiewki i szyby takze przy 120 czyłem sie jakbym jechał na rowerze z taka predkościa :mrgreen:

 

ale podoba mi sie wizualnie to chyba jeden plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Od jesieni 2000 r. nakręciłem Banditem 600 S '00 ponad 40.000 km i bardzo go sobie chwalę. Idealny na miasto (dobrze się lawiruje między katamaranami), do turystyki też się nadaje. Po winklach też się całkiem fajnie śmiga ;) Mógłby być trochę lżejszy i nie wpadać w shimmy - podobno amorek skrętu załatwia sprawę. Pali mi jakieś 5,5-6,5 l/100 km. Gorąco polecam Bandziora jako pojazd służący do codziennych dojazdów z punktu A do B, jak i szeroko rozumianej rekreacji.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...