Skocz do zawartości

600 rr vs 1000 rr


Rekomendowane odpowiedzi

Próbuj, próbuj bo kiepsko Ci idzie :bigrazz:

 

Pokaż jak idzie Tobie :cool:

 

Hunter, Vector, Yuby fajnie tak przez ynternet być motohardcorem :biggrin: klawiatura przyjmie wszystko-nawet ściemy! w realu mogłoby być całkowicie inaczej...

Yuby już raz dawał filmy i pozostawiły tylko :biggrin: więc lepiej niech nie daje bo może się okazać że Ray wcale nie jest taki słaby :lalag:

a z tym łojeniem dupy, zamykaniem opon, waleniem gum Yubego to jest jak z Yeti...

 

Wszyscy slyszeli a nikt nie widzial? heheheh :notworthy:

 

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hunter, Vector, Yuby fajnie tak przez ynternet być motohardcorem :biggrin: klawiatura przyjmie wszystko-nawet ściemy! w realu mogłoby być całkowicie inaczej...

Yuby już raz dawał filmy i pozostawiły tylko :biggrin: więc lepiej niech nie daje bo może się okazać że Ray wcale nie jest taki słaby :lalag:

a z tym łojeniem dupy, zamykaniem opon, waleniem gum Yubego to jest jak z Yeti...

 

Ku*wa chłopie, a wiesz co to są żarty i nalewanie się?

 

Pokaż jak idzie Tobie :cool:

 

Jak będę miał ochotę poszpanować przed dzieciakami to przyjadę na Twoją wieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa chłopie, a wiesz co to są żarty i nalewanie się?

Jak będę miał ochotę poszpanować przed dzieciakami to przyjadę na Twoją wieś.

 

 

Przestan sie wymadrzac tylko wrzuc fotki jak latasz na kolanie i wykorzystujesz moto na maksa , czekamy :clap:

 

PS. Nie wiem czy wiesz ale Świebodzin to Miasto? Czaisz wogole roznice? Wieś a miasto?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę kwestię, kto się bardziej w zakrętach składa, bo dopiero zaczynam jeździć i się nie składam. Nie jestem też mistrzem prostej, bo uważam, że to głupota. I tak może wyglądam śmiesznie turlając się zgodnie z przepisami ( po za kilkoma wyjątkami ) cbr 1000rr ale mi to zwisa.

 

Generalnie mimo moich nikłych umiejętności dobrze się czuje na 1000rr, bardzo przyjemnie i lekko się prowadzi. I skoro ja sobie z tym radzę myślę, że i ktoś bardziej zaawansowany sobie poradzi i wyciśnie więcej z tego moto. I nawet jeśli nigdy nie osiągnie nawet 80% możliwości sprzętu to uważam, ze mimo to warto.

 

Co prawda dosiadam modelu 2009 ( ale nawet nie umiem Ci powiedzieć na ile to różne moto od starszych modeli ). O porównaniu do 600 nie wspomnę, bo go nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu na mnie wsiadacie ehehhehe.

Jak ktoś chce ze mną polatać, to zapraszam. :biggrin:

Mogę przyjechać nawet do Raya, i do Ernesta będzie mi miło.

w tym jedynym punkcie się nie zgadzam, zapraszam na jazdę. :bigrazz:

 

 

Bo ja wiem, a wiesz, że my nie jeździmy tylko w lini prostej na jednym kole? Wykrzykując pod kaskiem jazda jazda....

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na tor pisdo. Sprawdzimy się :bigrazz:

 

Ino sprzedam V Stroma ;) lepiej do kisielina bo ni ma prostych.... jak coś to w następnym sezonie. :flesje:

 

Ray jeszcze jedna moja całkowicie prywatna uwaga, powinieneś bardziej dobierać słowa, bo w końcu ktoś Ci najebie.

Ale na pewno nie Ja.

Całusy wasz Yuby.

 

i Wzajemnie Warszawski cfaniaczku :flesje: zapewne masz racje bo Ty robisz wszystko najlepiej, jeździsz najlepiej, dobre slowa dobierasz` i wogole jestes naj bardziej zajebisty, respect!

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...