Skocz do zawartości

Najlepsza pasta do polerowania lakieru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaką polecacie paste do polerowania lakieru ręcznie. Taka bez koloru, tak żeby odnowić lakier i żeby się błyszczał. Czy te pasty tempo to są robione na jedno kopyto? Tak że różnią się tylko producentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez cos musze znalezc bo po ostatnim myciu moto mam matowe, nieodpowiedniaq scierka i juz dupa .... polecicie cos??

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nabłyszczaniem to trzeba uważać,zwłaszcza jeśli chodzi o boki zbiornika.Wczoraj jechałem na wyglancowanym moto,z Berlina,po E36/odcinek jeszcze nie wyremontowany/, spokojnie bo trzymałem na liczniku 120 mil i mało nie spadłem z motocykla na jakiejś nierówności.Bak był tak śliski że nie dało się go trzymać kolanami.Przez taką głupotę można stracić życie :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Ojciec do swoich pojazdów stosujemy kosmetyki samochodowe od turtle wax, żółwik daje rade ... A jeśli lekkościerna to Tempo od K2 lub Automax (ostrzejszy wiec radzę uważac) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce odmłodzić lakier (jak u mnie, w kilkunastoletnim aucie) polecam TEMPO z K2, zajebiście nabłyszcza i długo wytrzymuje, od wczesnej wiosny jeszcze się trzyma :bigrazz:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem K2 i zaraz ide testowac :D

 

 

 

 

pasta dziala moto sie blyszczy jak psu jajca na swieta :D

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem K2 i zaraz ide testowac

Więc teraz warto zarzucić jakiś wosk, lub oliwkę w celu utrzymania dłuższego zadowolenia bez ponownego używania Tempo, tempo jest pastą lekkościerną tzn , że efekt uzyskujesz poprzez "zdjęcie" wymęczonej życiem warstwy lakieru, dlatego też zbyt często używanie nie jest zalecane. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo jest ok, ale trzeba pamiętać by używać go na czystym i suchym lakierze. Dobrze jest zabezpieczyć lakier dodatkowo jakimś woskiem ... produkty z zółwikiem są ok i bardzo łatwo się nakładają. Po takim zabiegu dużo łatwiej usuwa się robactwo z owiewiek. Ale tez nie przesadzać bo tak jak wojtek pisał mozna sobie zrobić kuku. Nie smarować też plakiem siodła i tak samo po impregnowaniu spodni skórzanych uważać w czasie jazdy albo najlepiej dupy wcale nie impregnować. Ja dupe sobie raz zaimpregnowałem i całą trasę nad morze na wakacje jeździłem dupskiem po siodle jak po lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo jest ok, ale trzeba pamiętać by używać go na czystym i suchym lakierze. Dobrze jest zabezpieczyć lakier dodatkowo jakimś woskiem ... produkty z zółwikiem są ok i bardzo łatwo się nakładają. Po takim zabiegu dużo łatwiej usuwa się robactwo z owiewiek. Ale tez nie przesadzać bo tak jak wojtek pisał mozna sobie zrobić kuku. Nie smarować też plakiem siodła i tak samo po impregnowaniu spodni skórzanych uważać w czasie jazdy albo najlepiej dupy wcale nie impregnować. Ja dupe sobie raz zaimpregnowałem i całą trasę nad morze na wakacje jeździłem dupskiem po siodle jak po lodzie.

ale Tempo nadaje sie dzięki właściwościom ścieralnym (w moim przypadku) do wypucowania tylnej felgi upiep... smarem i tym co na drodze się wyłapie..... :D takie to moje mycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...