Skocz do zawartości

Firmy produkujące tanie, dobre ciuchy.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale najmniejszy jest rozmiar 48. :(

napisz maila a najlepiej zadzoń do gości z moto-akces.pl, mają w ofercie także rozm 46 (takowy kupiłem bo bozia wzrostu nie dała) a jeżeli nie mają na stanie to bez probemu załatwią

mierzyłem 48 różnych firm i niestety nogawki zawsze były za długie,a tu jeden tel kombi do odbioru i śmiganko

 

pozdrowieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz maila a najlepiej zadzoń do gości z moto-akces.pl, mają w ofercie także rozm 46 (takowy kupiłem bo bozia wzrostu nie dała) a jeżeli nie mają na stanie to bez probemu załatwią

mierzyłem 48 różnych firm i niestety nogawki zawsze były za długie,a tu jeden tel kombi do odbioru i śmiganko

 

pozdrowieni

A ile masz wzrostu? Bo nie wiem czy mój rozmiar to 46 czy 44. :rolleyes:

 

Edycja:

 

Zastanawiam się czy by nie kupić takiej kurtki, a później pomyśleć o spodniach:

http://tschul.de/alphaDB/pics/902-ALL-BLACK..jpg

 

Na ebayu są o 100zł tańsze niż w PL. No i ten model jest w mojej rozmiarówce, co wbrew pozorom nie zdarza się tak często.

Edytowane przez Tomek_K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz wzrostu? Bo nie wiem czy mój rozmiar to 46 czy 44. :rolleyes:

 

Edycja:

 

Zastanawiam się czy by nie kupić takiej kurtki, a później pomyśleć o spodniach:

http://tschul.de/alphaDB/pics/902-ALL-BLACK..jpg

 

Na ebayu są o 100zł tańsze niż w PL. No i ten model jest w mojej rozmiarówce, co wbrew pozorom nie zdarza się tak często.

wzrost 169-170, dość któtkie nogi i 46 miodzio

mam coś takiego

https://ssl.allegro.pl/item676527203_jednoc...hul_rozm46.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzrost 169-170, dość któtkie nogi i 46 miodzio

mam coś takiego

https://ssl.allegro.pl/item676527203_jednoc...hul_rozm46.html

Czyli jesteś wyższy o jakiś cm ode mnie.

 

Nie jest dla ciebie za duży? :icon_eek: Bo ten kolega z allegro ma 178cm. Jak rękawy i nogawki?

 

Masz też na kombinezonie nalepkę (?) importera (moto-akces)?

Edytowane przez Tomek_K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś wyższy o jakiś cm ode mnie.

 

Nie jest dla ciebie za duży? :icon_eek: Bo ten kolega z allegro ma 178cm. Jak rękawy i nogawki?

 

Masz też na kombinezonie nalepkę (?) importera (moto-akces)?

naszywki moto-akces mam (kupiłem za to taniej) -kombiak był przygotowany dla teamu RTContra, coś za dużo uszyli i taniej puścili - a że mój rozm to się skusiłem i nie żałuję

kombi po zmianie protektorów jest nawet ciasnawe jak masz 167cm to tez myślę ze bedzie oki

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Napisz mi jeszcze proszę jakiej budowy jesteś?

wymiary chcesz moje znać?? :icon_mrgreen:

 

cóż budowa..... jak to po siłowni

pas 80-82

klatka 105

bic 42-43

przedramie 34-36

udo 60

 

wstawki neoprenowe pozwalają dalej tyć :D:D :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja jestem drobniejszej budowy.

 

Dzwoniłem do dystrybutora Tschula i wstępnie ustaliliśmy że w przypadku kombinezona mój rozmiar to 44, a w przypadku samej kurtki S (46).

 

Za dwa dni będe widział czy będą mieli moje rozmiary. Jestem już zdecydowany na kombinezon 728 (buć może będzie mój rozmiar) lub kurtkę 902 (mają mój rozmiar) plus spodnie M-90 (o ile będzie rozmiarówka).

 

Przymierzyłem ostatni kask i koniec końcow kupiłem ten na który wcześniej się zdecydowałem. Teraz tylko wybrać rękawiczki (błahostka) i kombik.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja jestem drobniejszej budowy.

 

Dzwoniłem do dystrybutora Tschula i wstępnie ustaliliśmy że w przypadku kombinezona mój rozmiar to 44, a w przypadku samej kurtki S (46).

 

Za dwa dni będe widział czy będą mieli moje rozmiary. Jestem już zdecydowany na kombinezon 728 (buć może będzie mój rozmiar) lub kurtkę 902 (mają mój rozmiar) plus spodnie M-90 (o ile będzie rozmiarówka).

 

Przymierzyłem ostatni kask i koniec końcow kupiłem ten na który wcześniej się zdecydowałem. Teraz tylko wybrać rękawiczki (błahostka) i kombik.

 

Pozdrawiam.

jezeli rekawiczki to osobiście polecam y-racery z devilbikers (www.devilbikers.pl)

co do kombi to zobaqcz czy pod pachami masz neoprenowe wstawki zamiast skóry, pisał o tym Pozytywnie Zakręcony Wariat, widziałem, przy jeździe w upale tworzą się białe palmy na skórze, a przy neoprenie (czy czymś takim) masz lepszy komfort

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...