Skocz do zawartości

nighthawk


Rekomendowane odpowiedzi

witka!!!

napaliłem sie na honde cb 750 93/94r. mam zamiar ją kupic od mojego znajomego który jest pierwszym włascicielem tego moto w kraju, koles chce 8tys..chyba niedrogo ??mówi ze poznajomosci

... ale czytając niektóre posty, mozna stwierdzic ze czasami nietak słodko mniec motor po kumplu, wiec co mam zrobć i i naco zwrócic szczegulą uwage przy oględzinach, a pozatym gdzie moge znleźc jakies informacje na temat tego modelu, i co z czesciami pasuja od seven fifty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB750 to motocykl bezawaryjny, bez typowych wad. Musisz sprawdzić te elementy, które sprawdza się zawsze przy zakupie motocykla. Części dostaniesz bez problemu LARSSON lub oryginalne Honda. Cena rzeczywiście jest niewysoka (w zasadzie to nawet bardzo niska - aż za bardzo). Cena tego rocznika to ok 10 tys. Nie widziałem oferty CB750 poniżej 9 tys za rocznik '91 - '92. Jeżeli znasz kogoś, kto się zna to poproś o pomoc przy oglądaniu - zawsze to dodatkowa para oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tzeba dokręcic srube kluczem dynamometrycznym  prz głowicy gdyz z  pod uszczelki smarka olej,  zapewnia ze niewiecej niz 50ml na sezon co otym mysleć?

To jakaś ściema. Koszt uszczelki to 50 zeta, no chyba, że uszkodzona jest głowica lub pokrywa zaworów (a może nawet cylinder - zależy gdzie jest ten wyciek). Trzeba to po prostu zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby silnik CB nie jest jakiś skomplikowany ale i tak lepiej go dac do sprawdzenia doświadczonemu mechanikowi a to też kosztuje.

Niby wydaje sie niewielki defekt a jak przyjdzie do płacenia to juz będzie lipa.

Kupujesz od kumpla potem zaczną się pretensje że ci trefny sprzęt sprzedał - decyzja należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kurde oto chodzi ze mieszkam w takiej dziuże w krórej niema dobrego doswiadczonego mechanika ani warsztatu zajmujacego sie motocyklami,jest jeden gosciu ale on tylko/ ts-ki/ składa w dodatku niemowa to niewiem czy sie znim dogadam :flesje: :), czy ewentualnie ktos forum mógłby podjechac oczywiscie niezadarmo, mieszkam 80km od warszawy na południowy wschódbyłe woj ostrołęckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem "uziemniony" - nawet swojego motocykla nie mam kiedy odebrać, mimo, że to tylko 10 km :flesje: , a łapki świerzbią do latania. Zdaje się, że Jannikiel mieszka gdzieś "na wschodzie" i też ma CB750 tyle, że rocznik '79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...