Skocz do zawartości

jak ze szkocji przytargac suczke?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam cala motocyklawa brac! (siostry tez :P) przeszukalem caly internet i kurcze nie ma nic konkretnie o transporcie ze szkocji, wszystko jest odnosnie anglii. I tu moje pytanie czy nie zna ktos moze jakiejs firmy ktora podjela by sie transportu motocykla? znalazlem piekna suczke k3 no porostu cod miod, wyglada i chodzi jak moto z fabryki ale jak to zatargac do ojczyzny to juz nie wiem i powiem szczeze juz powli trace nadzieje;/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukane tak na szybko:

http://www.fixemer.de/pl_flg_transport_sco.Fixemer

http://www.allegro.pl/item700003742_transp...ii_szkocji.html

 

Właściwie możesz pytać w każdej większej firmie transportowej ( chętnie biorą dodatkowe ładunki ).

Edytowane przez Acidus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kolach to raczej odpada nie mam tu ciuchow jedynie kask a w taka podroz w tićerće sie nie wypuszcze :/ choc fajnie by bylo smignac sobie taka traske :icon_twisted:

 

na kolach to raczej odpada nie mam tu ciuchow jedynie kask a w taka podroz w tićerće sie nie wypuszcze :/ choc fajnie by bylo smignac sobie taka traske :icon_twisted:

 

dziekuje za adresy pierwszy czekam na odp a 2 chca 1000 zl za moto :/ sam nie wiem czy to duzo czy malo za transport ze szkocji, ale jest to firma a nie osoba prywatna z busem takze chyba bardziej pewna. Otrzymalem tez odpowiedzi na wczesniej rozeslane pytania do przewoznikow i cena to zazwyczaj 200 funtow, czy to normalna cena bo wychodzi podbnie do tej firmy z linka, jednak pani prez tel powiedziala ze nie moze dac zadnej gwarancji w jakim stanie dojdzie motorek :( moze jakimis materacami obloze go albo co :)

Edytowane przez tomus5876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nic konkretnie o transporcie ze szkocji, wszystko jest odnosnie anglii.

 

A chodzi Ci o Wielka Brytanie czy podzial na regiony GB ? :eek:

Bo jak firma transportowa jezdzi do Anglii to i do Szkocji moze ...

Bylo na forum kilka tematow nt. transportu motocykli z UK :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chodzi Ci o Wielka Brytanie czy podzial na regiony GB ? :eek:

Bo jak firma transportowa jezdzi do Anglii to i do Szkocji moze ...

Bylo na forum kilka tematow nt. transportu motocykli z UK :buttrock: :clap:

 

 

no wlasnie w tym problem ze cos sie nie chca zapuszczac do szkocji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w google...

 

-Renart Transport

-KurierPolska

-Dameltpl

-pack-kurier

 

jest to kilka firm,ktore przewoza miedzy innymi motocykle :wink:

Motocykl zabezpieczaja sami,sprzeta masz ubezpieczonego w podrozy,jesli cos sie stanie to zwracaja ci kase za naprawe :wink:

Jak cos to na priva moge rzucic nr tele do jeszce jednego goscia,konkretny facet.Przewozil juz ludziom z wysp motocykle,ma dobra opinie :wink:

 

P.S. 200 funciakow to normalna cena,na mniej nie licz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aatam. Wsiadasz na moto i lecisz do PL. To jest jazda moto a nie nurkowanie więc bez specjalistycznego sprzętu da się. Na upartego przekop Ebay.co.uk i kup jakieś używane szmaty za grosze, tak na wyjazd tylko. Leciałem moto do PL i było git. We Francji popsułem rękawiczki więc resztę drogi leciałem bez a był koniec września, sam, bez snu czy obiadu. Da się jeśli tylko chcesz.

 

No chyba że się boisz jazdy moto. Niektórzy wolą latać tylko wkoło bloku. :buttrock: :biggrin:

 

Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrim nie ukrywam ze taka trasa to jest naprawde wyzwanie i nie wiem czy podjął bym sie tego na nieznanym sprzecie, bez ubezpieczenia, i nie znajac trasy. Pozatym uzywane szmaty wyniosą mnie tyle co transport a gdzie prom paliwo itd. Niestety moje możliwości finansowe sa co by tu mowic mocno ograniczone:)

 

dyziowq w razie co sie odezwe a tak btw mieszkam kilka mil od Ciebie:P

Edytowane przez tomus5876
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze szkocji wracam pod koniec przyszlego miesiaca wiec nie ma sensu przysylac ciuchow a potem jeszcze placic za prom paliwo noi jakos bym musial przetransportowac moje zeczy z tad :/ dlatego szukam transportu dla motocykla, narazie odezwaly sie 2 firmy ale kontynuuje poszukiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...