Skocz do zawartości

Borki MOSIR 6 wrzesień-akcja charytatywna


sylwus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem przedstawicielem Stowarzyszenia pomagającego dzieciakom z ADHD. 6 września mamy swoje święto - Dzień Solidarności Społecznej z ADHD- po raz trzeci obchodzony w Radomiu. W związku z tym nad zalewem na Borkach odbędzie się ognisko. Będzie kilkanaścioro pełnych energii dzieciaków.

 

I tu moja prośba.

Może znajdzie się kilku chętnych na motorach by przewieść dzieciaki?

 

Nie mogę Wam za to zapłacić, ale zapraszam do ogniska.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Imprezka” zaczyna się o 16.

Mamy umówione miejsce na tej części ogrodzonej, gdzie wydzielone jest miejsce na ognisko i grilla. Myślę, że spotkamy się na placu zabaw, ale jeszcze będę rozmawiać z kierownikiem ośrodka. Wtedy szczegółowo się umówimy.

 

Dzięki za zainteresowanie tematem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem przedstawicielem Stowarzyszenia pomagającego dzieciakom z ADHD. 6 września mamy swoje święto - Dzień Solidarności Społecznej z ADHD- po raz trzeci obchodzony w Radomiu. W związku z tym nad zalewem na Borkach odbędzie się ognisko. Będzie kilkanaścioro pełnych energii dzieciaków.

 

I tu moja prośba.

Może znajdzie się kilku chętnych na motorach by przewieść dzieciaki?

 

Nie mogę Wam za to zapłacić, ale zapraszam do ogniska.

 

Pozdrawiam

 

 

szkoda, że nie mogę jeszcze przyjechać z moją córką ale postaram się przyjechać przynajmniej na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik JEDYNIE dla maluchów, bo to kucyk.

 

No to po zabawie :icon_twisted: :icon_twisted:

 

 

Lilianna Rarek ci już nie wystarcza? Na konika byś się przesiadł, może byłby śmiglejszy :icon_razz:

 

Czy prawdziwi motocykliści kiedyś żądali pieniądzy za za coś takiego? :banghead:

 

 

Przemek Sylwia nie wie kto to motocykliści :icon_eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja też będę,

A jak sprzedasz rakietę do tego czasu :icon_question: :wink:

Ja mam ślub i poprawiny szwagierki w tym czasie, także mogę być niedyspozycyjny :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dzieciaki mile widziane - szczególnie Wasze!!!

Konie mechaniczne mają na co dzień, więc tego dnia proponuję prawdziwego, żywego konia. Konik JEDYNIE dla maluchów, bo to kucyk.

Zapraszam

 

 

tak, tyle ,że moja córa ma 1,5 miesiąca.. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam, Peny jak ją będziesz dobrze karmił to dacie rade do tego czasu, nie wykręcaj się błachymi powodami :biggrin:

no i tu masz Xylu calkowita racje!!! NA DZIECKO CHCE ZGONIC skuterowiec jeden!!!!!

Titi jak sie nic nie zesra to bedziemy!!!!! :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej nieobecności.

 

No i po kolei

 

„Czy prawdziwi motocykliści kiedyś żądali pieniędzy za coś takiego?”

Cóż... Jak mówi moja ciocia – wody do baku nie nalejesz

 

„tak, tyle ,że moja córa ma 1,5 miesiąca..”

faktycznie ciut zbyt młoda. Za rok się przypomnę

 

„oczywiście ja też będę, proponuje spotkanie na lukojl i podjazd całą ferajną”

fajnie, fajnie. A może załatwić pilotaż policji?

 

„czy poza moto chcielibyscie kogos z militariow - w mundurach roznych panstw, z replikami broni itp, mam troche znajomych wiec jakby co - daj znac „

Ekstra by było. Tyle, że to moje pierwsze przedsięwzięcie i zaplanowałam go skromnie. Nie będę w stanie zapewnić wam odpowiedniej oprawy. Nie będzie sceny, nagłośnienia ani prowadzącego. Obawiam się, że facet z bronią w ręku, spacerujący po placu zabaw, może się czuć dziwnie.

Natomiast za rok planuję piknik z ogromną fetą i wieloma różnymi atrakcjami. Będzie mi miło jeśli propozycja będzie aktualna. Teraz ognisko skierowane jest do zamkniętej grupy – za rok do wszystkich mieszkańców.

 

dzięki za pomysł i oczywiście wszystkie sugestie mile widziane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...