Skocz do zawartości

Yuby doprowadził mnie do orgazmu....


Mrówka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:bigrazz: gratulacje Mróweczko :bigrazz:

Trampi leciutki jest, mam nadzieje, że się kiedyś zgadamy i gdzieś popakujemy razem

całuje

 

Poczekasz cierpliwie, to pewnie polatamy razem :bigrazz:

 

 

I Panem Grzesiem..on już Ci Mróweczki :bigrazz:

 

Hmm nigdy go jeszcze nie widziałam, ale skoro tak twierdzisz :icon_mrgreen: Może być ciekawie :bigrazz:

 

i tak niewiele potzreba kobiecie.uczcie sie od yubego,wystarczy jej kupic moto i juz orgazm!satysfakcja obopolna gwarantowana!

 

Tak tak przecież Yuby to alfa i omega :bigrazz:

 

Pogratulowac, a na marginesie to stwierdzam, ze bardzo latwo mozna Cie do orgazmu doprowadzic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Psychicznego i emocjonalnego może i tak :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemnościowo to ma mojego litra. :bigrazz:

 

Kiedy mogę go dosiąść? :icon_mrgreen:

 

***

 

Dziś zapłaciłam podatek w Urzędzie oraz oddałam tablicę i dowód do przerejestrowania. Za 3 dni odbiór. Taka była kolejka, że po 1,5 godziny czekania zrezygnowałam i poszłam do pokoju, gdzie zostawia się wsio i odbiera właśnie po wspomnianych 3 dniach...

 

A jak zobaczyłam pod rząd 5-6 osób w wieku powyżej 80-90 lat, którzy odbierali dowody, to zastanawiam się, czy wyjeżdżać jutro na ulice... :icon_eek:

Edytowane przez Mrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koleżanki mi załatwiłeś. :icon_question:

 

P.s Mróweczko to czekam na info....

 

 

a co ja sfatka jestem?

 

Kiedy mogę go dosiąść? :icon_mrgreen:

 

***

 

Dziś zapłaciłam podatek w Urzędzie oraz oddałam tablicę i dowód do przerejestrowania. Za 3 dni odbiór. Taka była kolejka, że po 1,5 godziny czekania zrezygnowałam i poszłam do pokoju, gdzie zostawia się wsio i odbiera właśnie po wspomnianych 3 dniach...

 

 

 

ajj ja bym cie pierwszą przyjął na Vacie i po 15 minutach miała byś papier do rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo za jego sprawą stałam się dziś posiadaczką wymarzonego Trampka :icon_mrgreen:

Tak jak obiecałam, chciałabym przede wszystkim nadmienić, że gdyby nie wspaniały, cudowny, niezastąpiony (i oczywiście śliczny! :icon_twisted: ) Yuby, to w tym momencie miejsce w garażu dalej było by puste. :bigrazz:

A tak na poważnie, to wielkie dzięki Yuby, bo w dużej mierze dzięki Tobie moje marzenie się wreszcie spełniło :crossy:

Trampka po raz pierwszy zobaczyłam tu

Chwilę potem okazało się, że jest na sprzedaż, więc co tu było się zastanawiać, tym bardziej, że Yuby dał gwarancję tym, co najcenniejsze u faceta... :icon_twisted:

Teraz miejsce w garażu wygląda tak

:icon_mrgreen:

Pozostałe zdjęcia:

1

2

3

4

Dziś chyba będę spać w garażu :icon_twisted:

jakie to mile, kiedy sie czyta, o dwojgu szczesliwych ludziach!oby wiecej takich orgazmow1codziennie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika,

przyłączam się do gratulacji, Trampa ogladałem na zlocie i tez mi się podobał, o czym wiesz.

Niech się Wam jeździ jak najlepiej :bigrazz:

 

Chociaż z mojego punktu widzenia (siedzenia :wink: ) to fajniej sie jezdziło na jednym motórze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z mojego punktu widzenia (siedzenia :wink: ) to fajniej sie jezdziło na jednym motórze :icon_razz:

 

No jak byłeś kierownikiem to nie dziwne ;)

Miło było, może jeszcze kiedyś skorzystam (i jeszcze raz dzięki), ale na razie pozostanę przy swoim rumaku :bigrazz: Tym bardziej, że nadgarstek napie**alał mnie okrutnie (dziwne, pierwszy raz) :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :)

Mam nadzieję, że orgazm wiecznie trwał będzie tak jak u mnie.... :icon_twisted:

 

Powodzenia w kreśleniu 8 i na egzaminie :icon_twisted:

 

 

wiecznie :icon_question: :icon_exclaim: :icon_mrgreen:

 

i normalnego egzaminatora :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] nadgarstek napie**alał mnie okrutnie (dziwne, pierwszy raz) :icon_eek:

 

To z tad ten dlugotrawaly orgazm ..... Hmmmm... :icon_rolleyes:

Uwazaj Monisu na siebie, szkoda reki :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...