Skocz do zawartości

West Coast Choppers


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug mnie programy typu Amerjikan Czoper i Monster garaże to prawdziwy amerykański KICZ :-D :-D :-D , kolesie z OCC składają wszkysko z gotowych części(tak to potrafi każdy), a z jakiegoś gównianego problemu robią wielką checę -nędzne, podobnie w MG - to jesli chodzi o program w TV.

Jesli chodzi o same motocykle to są OK.

Kolesie maja dużo kasy i to wszystko, w takich warunkach można robić naprawde cuda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie programy typu Amerjikan Czoper i Monster garaże to prawdziwy amerykański KICZ :-D  :-D  :-D , kolesie z OCC składają wszkysko z gotowych części(tak to potrafi każdy), a z jakiegoś gównianego problemu robią wielką checę -nędzne, podobnie w MG - to jesli chodzi o program w TV.

Jesli chodzi o same motocykle to są OK.

Kolesie maja dużo kasy i to wszystko, w takich warunkach można robić naprawde cuda:)

 

A ja widziałem jak sami robili błotniki , baki na paliwo, i inee rzeczy też, a to że kupe części zamawiają to ok przecież w przypadku monsrer garage rozchodzi sie o czas maja tylko tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona Russella Mitchella

 

 

jakis czas temu był na Discovery dośc długi program o dziwnym tytule: Misrzostwa świata w klasie chopper" 8O tam własnie ten koles i dwóch innych na trzech róznych kontynentach budowali swoje choppery a potem oczywiscie przyjechali do hameryki i tamtejsza "wspaniała" publicznośc wybrała najlepszego sprzęta

 

a tak na marginesie zastanówcie się przez chwile jaki byłby cyrk gdyby Polacy nakręcili taki cykl programów o budowaniu motocykli... byłoby jeszcze bardziej żałosne niż WCC czy tym podobne. Polacy nie potrafia się z siebie śmiać, czy na luzie podchcodzic co rzeczy na które nie mamy wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak, ale zdanie nie zmnienie, OCC i WCC, to pokazówka i kicz, za to firmy które produkujące dla OCC i WCC to są prawdziwi fachowcy i kropka he

 

West Coast Choppers to solidna firma i większość części wykonuje u siebie w warsztacie. Jeśli uważasz że WCC to jakiś kicz, to obejrzyj film "Motorcycle Mania I" - tam nie ma absolutnie niczego na pokaz.

 

Jeśli chodzi o Monster Garage, to jest to Show. Gdyby był to jakiś nudny program, to nikt by tego nie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc kicz, mam na mysli program Americja czoper i MG dżesiego dżejmsa.

Jesli chodzi o same motocykle to są naprawde OK i na najwyższym poziomie

 

a Misrzostwa świata w klasie chopper, ten program był ok, a australijczyk wg mnie był najlepszy jeśli chodzi o wkład pracy

 

heay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie programy typu Amerjikan Czoper i Monster garaże to prawdziwy amerykański KICZ Very Happy Very Happy Very Happy , kolesie z OCC składają wszkysko z gotowych części(tak to potrafi każdy), a z jakiegoś gównianego problemu robią wielką checę -nędzne, podobnie w MG - to jesli chodzi o program w TV.

Jesli chodzi o same motocykle to są OK.

Kolesie maja dużo kasy i to wszystko, w takich warunkach można robić naprawde cuda:)

co do OCC to sie w pelni zgadzam, w ddatku ich motocykle sa brzydkie jak kupa, bez kitu, ale gdyby mi ktorys podarowali, to zostawilbym sobie z niego tylko silnik, bo reszta sie do niczego nie nadaje...

Co do WCC i JJ to juz inna bajka, ten facet ma wiedze i umiejetnosci, nie tak jak ta "glupkowata rodzinka". Jego motocykle rowniez mi wizualnie srednio podchodza, ale sa o niebo lepsze od tych z OCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Polacy nakręcili taki cykl programów o budowaniu motocykli... byłoby jeszcze bardziej żałosne niż WCC czy tym podobne

 

no tak było by to bardziej żałosne bo przez pół programu zastanawialibyśmy się czy budowany motocykl pasuje do naszego wzrostu :-D :-D :-D , a następne pól programu pisali o tym na forum hehehe......żałosne to fakt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tak na marginesie zastanówcie się przez chwile jaki byłby cyrk gdyby Polacy nakręcili taki cykl programów o budowaniu motocykli... byłoby jeszcze bardziej żałosne niż WCC czy tym podobne. Polacy nie potrafia się z siebie śmiać' date=' czy na luzie podchcodzic co rzeczy na które nie mamy wpływu[/quote'] Był program jakiś czas temu ale go zdjeli o budowaniu kitcarów(podróbka programu z discovery który się w sumie fajnie oglądało)i był on żałosny,próbowali podrabiać orginał ale im nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie wystąpił w programie tego typu.

Albo by mi coś wyszło albo bym rozbawiał widza jakimiś głupimi działaniami ;)

 

Ja bym chciał żeby na przykład w Jednośladzie zaczęto pokazywać jakieś wydumki - śmieszne przeróbki lub tanie motocykle w które zainwestowano dużo kasy i teraz potrafią zadziwić niejednego miłośnika motoryzacji - wiecie o co mi chodzi?

Coś szalonego co nie podchodzi pod żadne normy - jeździ tego trochę po naszych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak było by to bardziej żałosne bo przez pół programu zastanawialibyśmy się czy budowany motocykl pasuje do naszego wzrostu Very Happy Very Happy Very Happy , a następne pól programu pisali o tym na forum hehehe......żałosne to fakt:)

 

 

dokładnie masz rację

w końcu tyle jest problemów...........a jazde zostawmy "motocyklistom".........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...