Skocz do zawartości

FOTKI I FILMIKI


pepe68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pepe moze jakas mala relacja, gdzie warto pojechac, co zobaczyles, jakie sa koszty takiej wycieczki?

Filmik extra :notworthy:

Był to bardzo szybki wypadzik. Ostateczna decyzja o wyjeździe zapadła w poniedziałek późnym wieczorem, w środę o 13.00 bylem w siodle w czwartek po południu w Bruck an der Grossglocknerstrasse. Piątek objazd trasy i okolicy, sobota start w drogę powrotną, niedziela obiadek w domu.Zaliczyłem cztery kraje i nawinąłem 2700km. wszystko po kolei widać na fotkach http://picasaweb.google.pl/pepe968/ALPYCzerwiec2010#

Koszty dwa noclegi w Polsce po 40zeta i dwa w Austrii po jeśli niecałe 20€ ze śniadaniem reszta paliwo. Obiadki i kolacje zakupiłem w biedronce i zapakowałem do kufra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Trasa przejechana przeze mnie samochodem. ale też było fajnie.

Miło zimą powspominać.

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Fotki z majowego śmigania po południowej Polsce. Wystartowałem w piątek 30.04 o 15.30 do Polańczyka. W sobotę śmiganko po Bieszczadach i przelot do Zakopca, niedziela tyko 15km w okropnym deszczu przez Słowację, Korbielów, Żywiec, Wisłę do Ustronia. Poniedziałek z Ustronia przez Czechy do Międzylesia i dalej po Polskiej stronie wzdłuż granicy do Karpacza. We wtorek miał być powrót do Radomia, ale po 500m i dwóch wywrotkach dałem sobie spokój,Miasto się zakorkowało i trzeba było niestety wszysko przeczekać, w środę rano laweta wywiozła mnie i dwóch kolegów z Konina do Bolkowa a dalej już normalnie na kółkach do Radomia. nawinięte 1800km plus 50 na lawecie.

Życzę miłego oglądania, delikatny opis pod fotkami.

 

 

 

https://picasaweb.google.com/pepe968/MOTOMAJOWKA2011#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Do końca miał to być wypad w Alpy, Stelvio, Tremola, Furka i inne Alpejskie przełęcze, ale ze względu na obwite opady deszczu a nawet śniegu w wyższych partiach gór, skończyło się na moczeniu dupy w słonej wodzie, Adriatyckiej magistrali (po raz kolejny) i Małej ale strasznie pięknej Czarnogórze. Droga z nad Boki Kotorskiej do parku "Lovcen", Kanion Moracy, Tary, Pivy i góry Durmitor powaliły mnie na kolana.

 

https://picasaweb.google.com/110917362253841345334/PrzezChorwacjeDoCzarnogory#slideshow/5628203175094446354

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Pepe.Miło pooglądać tym bardziej że sam zrobiłem chyba 2/3 Twojej trasy w tym roku.Niektóre foty identyczne.W planach mam Alpy więc może się zgramy i polecimy razem.

Edytowane przez matysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matysek daj jakieś fotki chętnie zobaczymy.A jeżeli chodzi o Alpy to z początkiem wiosny trzeba będzie coś zaplanować.

Edytowane przez pepe68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...