Skocz do zawartości

IV SSSJ Spotkanie Sympatyków Starej Japonii


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, :banghead: z ogromną przykrością muszę odwołać swoją obecność. :( Peterku, ptaqu i tobie przede wszyskim Buber, soraweczka za zamieszanie. Pozdrawiam wszystkich, kiedyś się spotkamy :biggrin:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ze smutkiem zawiadamiam,że ziścił się najczarniejszy scenariusz :banghead:

Bardzo przykro nam,że nie będziemy tym razem z Wami.Pozdrowienia dla całej "SSJ Buber&spółka" :notworthy:

Szczególne sorki w stronę gospodarzy - Piaffe i Buber,mam nadzieję że dane jeszcze nam się będzie spotkać.

 

ps.

i tak czekam na fotorelacje z tej edycji,choć przez chwilę dzięki Waszym zdjęciom poczuję się jak bym był z Wami :smile:

Edytowane przez pik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, life is brutal. Szkoda, może następnym razem.

 

A my jedziemy na zakupy i trzeba zamówić szamana do pogody, żeby źle nie było.. No, ale na to w sumie wpływu nie mamy.

 

Jedźcie spokojnie, czekamy na was!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką trasę wybieramy tym razem :icon_question:

 

 

Jeśli wybierać między przez Wrocław albo Wałbrzych, to patrząc obiektywnie Sadek miał rację, że przez Wałbrzych jest lepiej. Może masz inne propozycję? Dawaj, rozpatrzymy :)

 

pozdro

 

W zeszłym roku przejazd przez Wrocław nie należał do przyjemności. Może przez Wałbrzych rzeczywiście będzie lepiej...

Czyli lecimy tak jak na Wrocław przez Bełchatów i Wieluń, tylko potem odbijamy w Kępnie na Namysłów i dalej przez Brzeg, Strzelin, Łagiewniki, Dzierżoniów i dalej drogą 383 przez Pieszyce na Wałbrzych?

Jak tak patrzę na Mapę, to i Wałbrzych da się objechać od południowej strony...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku przejazd przez Wrocław nie należał do przyjemności. Może przez Wałbrzych rzeczywiście będzie lepiej...

Czyli lecimy tak jak na Wrocław przez Bełchatów i Wieluń, tylko potem odbijamy w Kępnie na Namysłów i dalej przez Brzeg, Strzelin, Łagiewniki, Dzierżoniów i dalej drogą 383 przez Pieszyce na Wałbrzych?

Jak tak patrzę na Mapę, to i Wałbrzych da się objechać od południowej strony...

 

Ptaqu,

wybór należy do nas :bigrazz:

Na trzecie spotkanie jechaliśmy jak pamiętam przez Wałbrzych i nie było źle, ale każda droga jest dobra. bo do celu zaprowadzi :buttrock:

 

pozdro

 

ps. Cieszę się, jedziesz :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, bo rzadko do wawy jeżdżę, ale... spokojnie było z waw- na częstochowę, potem na opole , a potem autobahnem i zaraz potem jest jelenia...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej ominąć Wałbrzych od północy? Przez Bolków? Tam jest bardzo ładna droga (umiarkowanie kręta, dobry asfalt)

 

Ewentualnie jak od południa to coś takiego:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...32,3.532104&z=8

Edytowane przez Ludwicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak od południa to coś takiego:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...32,3.532104&z=8

 

Właśnie dokładnie o to mi chodziło :lalag: Wydaje mi się, że jadąc tędy możemy mieć ładne widoki (ale nie jechałem jeszcze tędy więc pewności nie mam)

 

Oczywiście to tylko propozycja, nie będę się upierał :wink: - możemy też przez Bolków, albo tak jak proponuje Buber (tutaj trzeba by się zastanowić, czy warto trochę nadłożyć trochę km, w zamian za możliwość jechania lepszymi drogami).

 

ps. Cieszę się, jedziesz :lalag:

Ja też się ciesze :icon_mrgreen:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej ominąć Wałbrzych od północy? Przez Bolków? Tam jest bardzo ładna droga (umiarkowanie kręta, dobry asfalt)

 

Ewentualnie jak od południa to coś takiego:

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...32,3.532104&z=8

Akurat to nie jest dobra propozycja. Drogi tamtędy są FATALNE.... Już jadąc przez Świdnicę i Świebodzice będzie o niebo lepiej. Poważnie. Ostatnio jak przejeżdżałem przez Wałbrzych to zgubiłem migacz z tyłu (prawie).

 

Jak już chce cie tamtędy to proponuję to. Z "beztirowym" skrótem za bełchatowem.

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...47&ie=UTF8&z=12

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi tamtędy są FATALNE.... Już jadąc przez Świdnicę i Świebodzice będzie o niebo lepiej. Poważnie. Ostatnio jak przejeżdżałem przez Wałbrzych to zgubiłem migacz z tyłu (prawie).

Dzięki Buber - bardzo cenna uwaga. Czyli Wałbrzych omijamy od północy.

 

wygląda bardzo dobrze, przyjmujemy jako wariant podstawowy?

Jestem za :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, bo rzadko do wawy jeżdżę, ale... spokojnie było z waw- na częstochowę, potem na opole , a potem autobahnem i zaraz potem jest jelenia...

 

Myślałem, że tak będzie sporo dalej, ale różnica to tylko 10 km:

 

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...9.788818&num=10

 

Edit - różnica to 18 km - ale i tak myślałem że więcej...

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...