Skocz do zawartości

Góra św. Anny


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak co roku na Górze św. Anny jest organizowana pielgrzymka motocyklistów. W tym roku wg programu jest również, KLIK. Msza podobno o 11:30.

 

Wybiera się ktoś? Ja prawdopodobnie pojadę, będę jechał z Kluczborka przez Opole, więc jak ktoś chętny to może się dołączyć, prędkość przelotowa to nie więcej jak 110 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to był wtorek chyba :)

 

Ja jak co roku nie mam zamiaru pchać się w paradzie, więc jadę prosto do tej groty. Skoro cała impreza zaczyna się w grocie o 11:30 fajnie by było być tam z godzinę szybciej. Myślę, że będzie ok, jak z Kluczborka wystartujemy o 9. Co do miejsca spotkania to proponuję rynek w Kluczborku. Następnie w Bierdzanach poczekamy na kuzyna (albo on na nas) (mc007) tam jest jakiś zajazd/restauracja czy coś w ten deseń. No jak już Olesno dojedzie (albo my), to lecimy przez Opole na Górę św. Anny.

 

Myślę, że tak będzie ok, ale to tylko propozycja, którą można zmienić i dopasować. Oczywiście nikogo nie zmuszam do jazdy ze mną :P

Tak sobie myślę, że jeśli pogoda będzie ok, to można by gdzieś pojechać nie za daleko, ale w jakieś fajne miejsce.

Jakieś propozycje?

 

Aaaaa...

 

I jak już pisałem, mi odpowiada prędkość w okolicach 100 - 110 km/h. Myślę, że nie ma sensu jechać szybciej, bo i po co.

 

Pozdro

 

PeeeeEeeesssss

 

CO do pogody, to ma podobno padać, jeśli nie będzie to jakiś ogromny deszcz to i tak raczej pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Ty pałko jedna niedobra! Czemu poznikały inne stare tematy z naszego forum? gdzie jest topic : "gdzie sie wybrać na jeden dzien" mojego autorstwa? szukałem ostatnio i znaleźć nie mogie.

 

Na sw Anne bede jechał z dziołchą chyba. A predkosc przelotowa 100km/h to chyba na ryby :PP

 

Nie no żartuje. Ostatnimi czasy tez tak smigam. Podczepie sie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobik Ty pałko jedna! :P Forum pokazuje tylko tematy przyklejone i nie starsze jak tydzień, więc w ustawieniach musisz sobie przestawić, coby pokazywało wszystkie tematy. Takie odgórne ustawienie forum - ja nie mam nic do gadania w tej sprawie.

 

KLIK

 

Wymyśliliście juz jakieś fajne miejsce??

 

 

PLAKAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić. Ja mogę tylko za siebie powiedzieć, że na 90% jadę. Te 10% zapasu to na wszelakie kataklizmy itp.

 

No i jak już pisałem, 9 rynek w Kluczborku po LEWEJ stronie, czyli na parkingu przy ulicy.

 

Wizualizacja:

 

Bank zachodni - ulica - parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, będę kwitnął na rynku od około 9 do 9:10.

 

Jest 80 km z Kluczborka MAPA. Można jechać przez Ozimek itp, ale najlepszy asfalt jest przez Opole z tego co wiem. Zawsze tak jeździłem i było ok, a chodzi w końcu oto, żeby się przejechać.

 

To widzę, że spora ekipa się szykuje. Jakie maszyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...