Skocz do zawartości

Od czego drętwieją dłonie po jeździe motocyklem?


martyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc:

 

Byłam na przeglądzie po 1000km i powiedzialam o wibrujacej kierownicy. Mechanik przejechał się i stwierdzil ze faktycznie cos jest nie tak. Było zle wyważone koło, takze to naprawili i jezdzi sie juz normalnie. Rece nie dretwieja, utrzymuje sie w gorze za pomoca miesni plecow. Piersi tez git. wywialo i przeszlo. Takze rekonesans zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc:

 

Byłam na przeglądzie po 1000km i powiedzialam o wibrujacej kierownicy. Mechanik przejechał się i stwierdzil ze faktycznie cos jest nie tak. Było zle wyważone koło, takze to naprawili i jezdzi sie juz normalnie. Rece nie dretwieja, utrzymuje sie w gorze za pomoca miesni plecow. Piersi tez git. wywialo i przeszlo. Takze rekonesans zbędny.

 

Jednak jak widać nowy motocykl też wymaga poprawek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze moje biedne obolałe od wertepow piersiątka... i to wchodzenie i schodzenie schodami mnie zabija normalnie...

No to może stanik, taki jak bieaczki do treningów stosują? Im też nieźle "cycem" trzęsie :] No i nie zapomnij o masażu, długim i dokładnym masażu na koniec dnia. No sama piszesz, że ma go kto wykonać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...