Skocz do zawartości

Wrześniowe Kletno


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Starym, utartym już zwyczajem informuję zainteresowanych,że zakończenie sezony w Kletnie odbędzie sie w dniach 25-27.09.2009r. Noclegi porezerwowane jak zwykle.....Janowa Chata (chyba stała ekipa....), Chata Wiedźmina, Garaż - dół i góra (góra zarezerwowana), Sądejówka, Pod Siódemką (też zarezerwowane już...)....Zapisywać się powoli.....Informacja podana równiez na innych forach więc czas mimo wszystko nagli.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaKa x 1 Sądejówka sala kominkowa cała, kogoś się dopisze (jak zdrowie pozwoli)

 

KaKuś, Ty sam w takiej dużej sali, czy masz kogoś do kompletu?

Ja w każdym razie pisze się na wrzesień gdzieś w Sądejówce, czyli Viragoyama x 1

 

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Noclegi:

-Chata Janowa- pierwoszowx2, marcysiek x2, sabciox2, hamir x2, kosinx2, kudłaty x1

-Garaż góra- całość zajęta....

-Garaż dół-leśnikx1, Inezx1, norbix1, hiszpanx1, ptyśx1, bzyku x5, mały x1, maniekx1 (komplet)

-Sądejówka- mariusz x5 (dwie dwójki i jedynka) , rebelx1, kakax1 (cała sala kominkowa), viragoyamax1, kempinx1, misiekx1

-Pod Siódemką- całość zajęta- gumbejx2, szczeniakix2, xylex2, protx2, klaudiuszx2

-Schronisko koło Janowej- homer x4

 

 

Zapomniałem opisac Wiedzinówkę....

-Wiedzminówka-cezesekx2, zosiax2 (bombonierka z krasnalem w nogach), PitaMx2, Jędrekx2, bosmanx2, zaporx2, laserx2 (komplet)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się wybieram mam na dzieję, że tym razem dłużej zawitam :biggrin:

biorę sądejówka x5 czyli

- pokoj 2 osobowy na gorze

- drugi pokoj 2 osobowy na gorze

- pokoik jedno osobowy

 

Mam nadzieję, że się tym razem zobaczymy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...