Skocz do zawartości

GB Street


Krzysiek125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

podstawowe pytanie na jakich obrotach masz te 55km/h?? jeśli przy 7 tys to jest wszystko dobrze jak dodajesz gazu to obroty ci się zwiększają jeśli tak to masz ten sam problem licznik się zawiesza przy 55km/h i czasem jak ma dobry dzień to przeskoczy tą granica ale często się po prosu zatrzymuje prędkość max tego motorka to 95 km/h tyle mi się udało osiągnąć myślę ze z większej górki 100 powinno być:) jeśli chcesz pogadać to 11967578

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mistrzowie świata....

On jedzie 100km/h.

DO wczoraj bynajmniej jeździł - przelotowo 70km/h, maksymalnie 100km/h, czyli do końca licznika.

Wczoraj była CZOŁÓWKA i już nie jeździ hehe.

Poszła felga i wygięły się "amortyzatory" lub widełki jak kto woli.

.....także te części mogę kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie świata....

On jedzie 100km/h.

DO wczoraj bynajmniej jeździł - przelotowo 70km/h, maksymalnie 100km/h, czyli do końca licznika.

Wczoraj była CZOŁÓWKA i już nie jeździ hehe.

Poszła felga i wygięły się "amortyzatory" lub widełki jak kto woli.

.....także te części mogę kupić.

 

śmieszą mnie ludzie, którzy uważają, że chińska 50 w 4t osiąga 100 km /h ;] Napewno nie osiąga tyle REALNIE, a skoro takie wartości pokazuje na liczniku to wyraźny znak, że coś Z LICZNIKIEM nie tak (czytaj: mocno przekłamuje). Tak jak ktoś tu napisał, TZR 50 (50 ccm, 2t, JAPONIEC) ma problemy, żeby dobić do 100, a co dopiero chiński 4t... Zejdźcie na ziemię!

 

A co do blokad, jeśli odcina ci zapłon przy 55 km/h to znak, że masz blokadę modułu. W skuterach odcina się po prostu różowy kabelek i można śmigać szybciej, nie wiem czy taki sam patent chińczycy zastosowali w manualach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śmieszą mnie ludzie, którzy uważają, że chińska 50 w 4t osiąga 100 km /h ;] Napewno nie osiąga tyle REALNIE, a skoro takie wartości pokazuje na liczniku to wyraźny znak, że coś Z LICZNIKIEM nie tak (czytaj: mocno przekłamuje). Tak jak ktoś tu napisał, TZR 50 (50 ccm, 2t, JAPONIEC) ma problemy, żeby dobić do 100, a co dopiero chiński 4t... Zejdźcie na ziemię!

 

A co do blokad, jeśli odcina ci zapłon przy 55 km/h to znak, że masz blokadę modułu. W skuterach odcina się po prostu różowy kabelek i można śmigać szybciej, nie wiem czy taki sam patent chińczycy zastosowali w manualach.

ŚMIESZĄ MNIE.... CWANIACZKI, KTÓRE NIE MAJĄ POJĘCIA O CZYM MÓWIĄ...

PRZEKŁAMANIE JEST DO OK 10km/h.

JEDZIE DO ZAMKNIĘCIA LICZNIKA, JEŹDZIŁEM NA TRASIE CZĘSTOCHOWA-GLIWICE, CZY CZĘSTOCHOWA-BEŁCHATÓW --> I JEŚLI UWAŻASZ ZE JECHAŁBYM 50km/h I "BLOKOWAŁ" RUCH TO JESTEŚ W BŁĘDZIE.

TAKŻE DOROŚNIJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚMIESZĄ MNIE.... CWANIACZKI, KTÓRE NIE MAJĄ POJĘCIA O CZYM MÓWIĄ...

PRZEKŁAMANIE JEST DO OK 10km/h.

JEDZIE DO ZAMKNIĘCIA LICZNIKA, JEŹDZIŁEM NA TRASIE CZĘSTOCHOWA-GLIWICE, CZY CZĘSTOCHOWA-BEŁCHATÓW --> I JEŚLI UWAŻASZ ZE JECHAŁBYM 50km/h I "BLOKOWAŁ" RUCH TO JESTEŚ W BŁĘDZIE.

TAKŻE DOROŚNIJ.

Dorośnij i wyłącz caps lock.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚMIESZĄ MNIE.... CWANIACZKI, KTÓRE NIE MAJĄ POJĘCIA O CZYM MÓWIĄ...

PRZEKŁAMANIE JEST DO OK 10km/h.

JEDZIE DO ZAMKNIĘCIA LICZNIKA, JEŹDZIŁEM NA TRASIE CZĘSTOCHOWA-GLIWICE, CZY CZĘSTOCHOWA-BEŁCHATÓW --> I JEŚLI UWAŻASZ ZE JECHAŁBYM 50km/h I "BLOKOWAŁ" RUCH TO JESTEŚ W BŁĘDZIE.

TAKŻE DOROŚNIJ.

 

nie mają pojęcia o czym mówią? Jeśli nie wiesz, to KAŻDY licznik, w każdym pojezdzie (niemiec, japoniec itd.) ma pewne przekłamania. Najbardziej realne dane podaje GPS, zmierz sobie nim i wtedy powiedz ile jedzie twoja super szybka maszyna prosto z Chin.

A poza tym, sam mam skuter Made in China i wiem co to jest. Wiem też, że jazda 100 km/h chińczykiem, nawet jakby była możliwa, to jest bardzo niebezpieczna - tego typu pojazdy mają słabsze hamulce, przystosowane do osiągów zblokowanej maszyny i naprawdę trzeba brać pewną "poprawkę" do jazdy powyżej tych 50 - 60 km/h takim pojazdem. Po jazdach na kursie na kat. A widzę wyraźną różnicę między tymi pojazdami (chińska 50 a japoniec 250) - na motocyklu, nawet małym (tj. na kursie) nawet nie poczujesz, że jedziesz 60 km/h, a skuter się już trzęsie itd. Nie mówię już o tym, że w ciągu 3 lat jazdy skuterkiem zmieniło się moje postrzeganie wszelkich 50 i ich kierowców, którzy w dużej mierze nie mają wyobraźni i nie znają do końca przepisów.

A, i nie mów mi, że chiński manual jest szybszy i lepszy od chińskiego skuterka, bo to po prostu bzdura.

 

A komentując twoje "TAKŻE DOROŚNIJ" powiem tylko tyle: dorosłość to nie jest zapier. ile wlezie jak najmniejszą pojemnością łamiąc wszelkie możliwe przepisy, a rozwaga i dostosowywanie prędkości do warunków, stanu i typu pojazdu.

 

--- Koniec OT. Po prostu musiałem to napisać. ---

Edytowane przez oskarroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...