Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie


rafalrk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w mojej starowince jest takowy wskaznik i oszukuje jak szalony :P jak zalejes zpod korek to brak skali :P jak pokazuje max to jest ze 3/4 baku jak mam juz na czerwonym to gdzis tam zacznie sie rezerwa, ale to taki bajer jak pisza koledzy motocyklisci zyje sie z tym i powiem szczerze i tak stosuje metode na kranik i spalanie per 100km, podobnie z wyswietlaczmi biegów "fajny bajer" i tyle czasem przydatny ale przez dojrzałych motocyklistów pogardzany z tego co widze :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GPZ500 miałem kranik parę i razy musiałem się trochę pogimnastykować żeby przełączyć w czasie jazdy na rezerwę. W cbr jest kontrolka rezerwy która naprawdę mocno kłuje w oczy i nie da jej się nie zauważyć nawet w ostrym słońcu. Praktycznie zawsze tankuje do pełna i wskaźnik paliwa byłby zbędny a pewnie nawet mylący biorąc pod uwagę kształt baku i przechylenia.

Komputer chwilowego/średniego spalania to już w ogóle abstrakcja, motocykl jest do zapie...a a nie do zabawy w księgowego :crossy:

Edytowane przez tomekx123

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej starowince jest takowy wskaznik i oszukuje jak szalony :P jak zalejes zpod korek to brak skali :P jak pokazuje max to jest ze 3/4 baku jak mam juz na czerwonym to gdzis tam zacznie sie rezerwa, ale to taki bajer jak pisza koledzy motocyklisci zyje sie z tym i powiem szczerze i tak stosuje metode na kranik i spalanie per 100km, podobnie z wyswietlaczmi biegów "fajny bajer" i tyle czasem przydatny ale przez dojrzałych motocyklistów pogardzany z tego co widze :P

Wskażnik biegów dobra rzecz jak jest fabryczny,ale nie jest konieczny.Po latach jazdy na moto pod świdomie liczy się biegi i wie się na jakim się jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...