Skocz do zawartości

foto z radaru .


Rekomendowane odpowiedzi

nie do konca tak jest...

dostalem zdjecie ze strazy miejskiej ze slawnego bialego boru

i kiedy nie wskazalem kierujacego (ciezko bylo go rozpoznac ; ) )

coby go ukarali mandatem i punktami - jak chcieli w pisemku

zostalem ukarany grzywna - nie mandatem - za niewskazanie

(oczywiscie bez punktow)

natomiast wysokosc owej grzywny/kary byla wyzsza niz mandatu : (

 

A mi dali 200 i będą się musieli pofatygować po kasę do mnie :bigrazz:

 

A wtedy zacznę żmudny proces spłaty mandatu po 5 zł co tydzień.

 

W końcu nie uchylam się od kary :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dali 200 i będą się musieli pofatygować po kasę do mnie :bigrazz:

 

A wtedy zacznę żmudny proces spłaty mandatu po 5 zł co tydzień.

 

W końcu nie uchylam się od kary :icon_twisted:

 

 

 

 

Ostatnio też pan komornik musiał się pofatygować do mnie po kase za mandacik, oczywiscie rozliczyłem się z tym panem ( koszta komornicze są śmieszne ). ale na koniec wizyty pan mnie zaskoczył pokazał nakaz postanowienia sądowego zajęcia motocykla wrazie bym się migał z zapłaceniem należnośći .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też pan komornik musiał się pofatygować do mnie po kase za mandacik, oczywiscie rozliczyłem się z tym panem ( koszta komornicze są śmieszne ). ale na koniec wizyty pan mnie zaskoczył pokazał nakaz postanowienia sądowego zajęcia motocykla wrazie bym się migał z zapłaceniem należnośći .

 

Zająć to on się może swoim kinderbałem a nie moim motocyklem, a dopóki nie przyjdzie sianka nie dostanie.

 

Komornik zarobi, bo przecież trzeba być człowiekiem :bigrazz: , śmierdziele z B.Boru stracą na egzekucję należności (w efekcie dostaną mniej... :bigrazz: ) :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zająć to on się może swoim kinderbałem a nie moim motocyklem, a dopóki nie przyjdzie sianka nie dostanie.

 

Komornik zarobi, bo przecież trzeba być człowiekiem :bigrazz: , śmierdziele z B.Boru stracą na egzekucję należności (w efekcie dostaną mniej... :bigrazz: ) :icon_twisted:

 

 

no jak to mi pokazał to go wyśmiałem i powiedziałem mu że motocykl właśnie wczoraj sprzedałem ,powiedział że nie ma problemu bo jest komputer ,laptop telewizor .

fakt faktem że protokół zajęcia motocykła miał spożądzony, także nie ma ucieczki bo predzej czy pózniej osiągnie swój cel .

Na koniec zapytałem czy tą torbę sam sobie kupił czy dostał z urzedu , i na tym zakończyła się wizyta .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam dostałem w plecy w kwietniu - i również mi się 'udało' ; ) Ta trasa jest wręcz naszpikowana różnego rodzaju ustrojstwem, do ciśnięcia fot.

 

Ile miałeś?

 

Mi namierzyli 78/50 więc fuckerskie wykroczenie, ale w wioskach nie pałuję. Jestem człowiekiem z zasadami :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie pałuję, ale mnie dupnęło na wlocie - wiadomo, że nikt nie hamuje do 50 km/h na wysokości tablicy, tylko wlatuje siłą rozpędu - no i było 108 / 50. I weź teraz komuś tłumacz, że pusto, że początek miejscowości, że świetne warunki itd.. W każdym razie miało być 500 zł / 10 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dwóch miesięcy popisałem z nimi trochę i udało się wyjść z tego bezkarnie. Miałem nieco niewyraźną fotkę tablicy. Generalnie 'każdy głupi' by rozszyfrował numery, ale OBIEKTYWNIE nie były do końca czytelne, więc szedłem w zaparte. Śmieszne akcje wychodziły w trakcie tej korespondencji - specyficzne chwyty stosowali.. szkoda gadać, no ale jest ok ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dwóch miesięcy popisałem z nimi trochę i udało się wyjść z tego bezkarnie. Miałem nieco niewyraźną fotkę tablicy. Generalnie 'każdy głupi' by rozszyfrował numery, ale OBIEKTYWNIE nie były do końca czytelne, więc szedłem w zaparte. Śmieszne akcje wychodziły w trakcie tej korespondencji - specyficzne chwyty stosowali.. szkoda gadać, no ale jest ok ; )

 

A ja im napisałem, że ja, to nie ja :biggrin: Ale mandat przyje*ali, a co, tylko bez punktów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no - mi tak samo (konkretnie za nie wskazanie). Tylko, że odesłałem mandat z odpowiednim dopiskiem hehe.

podeslij mi prosze jakies wskazowki - moze byc na priv jesli nie chcesz sie uzewnetrzniac publicznie

wyglada na to ze dalem ciala ...

bo w koncu zaplacilem te kare za niewskazanie... ; (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeslij mi prosze jakies wskazowki - moze byc na priv jesli nie chcesz sie uzewnetrzniac publicznie

wyglada na to ze dalem ciala ...

bo w koncu zaplacilem te kare za niewskazanie... ; (

 

Pork daj mi tez na priv co im napisałeś, bo jeszcze nie zdążłem zapłącić tego mandatu... :bigrazz:

 

....od kwietnia... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem taką sytuacje jak napisał jeszua. Z tym że auto firmowe. Poszedłem do straży w Józefowie i powiedziałem że nie jestem pewien czy ja jechałem (choć pewien tego byłem), ale niech będzie że ja i załatwmy to ulgowo. Punktów mi nie zmniejszyli ale kwotę na mandacie tak.

 

Inna sprawa że fotka była z maja 2008, a do mnie wezwanie przyszło w lutym 2009. Bardzo miła pani z którą rozmawiałem że punkty liczą się przez rok od popełnienia wykroczenia czyli na moim prawku byłu w sumie przez trzy miesiące. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...