Skocz do zawartości

Kranik CBR 1000F problem z "3" króćcem


Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji iż piszę pierwszy raz na tym forum WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!

Mam pytanie odnośnie kranika w moim moto.Mianowicie wychodzą z niego 3 króćce: jeden od podciśnienia,drugi dostarczający paliwo do gaźników i "3" który ponoć jest odpowietrzeniem kranika....

 

I tu pojawia się mój problem,mianowicie kiedy króciec odpowietrzający nie jest zatkany paliwo nie jest pompowane do gaźników.Wystarczy że zatkam go palcem i jest ok. nigdy wcześniej nie był zatykany i moto hulało jak trzeba,dopiero po moim ostatnim rozebraniu kranika i pozostawieniu go na jakieś 5 miesięcy w kartonie zaczęły się takie cyrki....W serwisie powiedziano mi że króciec ten ma być niczym nie zatkany, i kranik powinien pompować palio,ale u mnie nie za bardzo mu idzie to pompowanie... ;/

 

I może gdyby moto chodziło z zatkanym króćcem tak jak powinno nie zadawał bym tego pytania na forum i, sprawę uznał za rozwiązaną gdyby nie fakt iż na zatkanym króćcu odpowietrzającym moto pochodzi........... ale jakieś 5 minut, po czym stopniowo przestaje podawać paliwo i moto gaśnie.

 

Kto ma jakiś pomysł co to może być i jak naprawdę jest z tym "3" króćcem(czy ma być zatkany czy nie)prosił bym o pomoc!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem nigdy zatkanego kranika w takiej CBR więc pewnie nie ma być zatkany. :biggrin: A kranik świruje bo pewnie coś źle złożyłeś. Rozbierz i przemyśl co może być źle.

 

A moto gaśnie bo jak sam pisałeś jest to odpowietrzenie. A jak jesy zatkane to tworzy się podciśnienie i paliwo nie może swobodnie spływać.

 

 

Pzdr.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik na 1000% jest dobrze poskładany,tylko czemu paliwo ledwo co leci jak wszystko jest "zgodnie z instrukcją"Czy przyczyną tego może być zapowietrzenie samego zbiornika...?Co prawda sprawdzałem odpowietrzenie,które nie jest w korku tylko pod zbiornikiem,ale może coś pominąłem...może jest jeszcze jedno odpowietrzenie w korku(którego ja nie widze:/)

 

Nie wierzę że nikt nie ma żadnych sugestii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...