Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

Ufff... a już się bałam, że po zabawie :icon_mrgreen:

 

Zacznę od tego, że rzucił mi się w oczy taki jeden tekścik powtarzany co chwila przez zwolenników teorii

No właśnie jak jeżdżą na zachodzie

w takich praworządnych Niemczech (...) "MY POLACY"

jak to w Polsce

 

Cóż, skoro Wam się w Polsce nie podoba, to jest na świecie tyle piękny krajów... Tylko uważajcie na Włochy, bo, jak któryś z kolegów wcześniej wspomniał, tam to w ogóle chaos panuje i jeszcze byście się jakiejś nerwicy nabawili. :bigrazz:

 

jak jeździce tak szybko to jeździjcie dla siebie - ale nie przecież trzeba się uzewnętrznić na forum coby wszyscy inni mogli podziwiać i zazdrościć - to jest właśnie typowy lans

 

A to przepraszam, jak ktoś jeździ ładnie(oczywiście według siebie) albo nagle wpada na "genialny" plan ratowania świata, to już się uzewnętrzniać może? To jest dopiero lans! "Patrzci jaki jestem mądry i praworządny" :icon_mrgreen:

 

 

4) zaraz potem jak zawsze okazało się że prawdziwi motocykliści jeżdżą na plastikch - i znowu przepychanka

 

Prawdziwi motocykliści jeżdżą na nakedach :icon_twisted:

 

niech każdy jeździ jak chce

 

O proszę, ktoś napisał to zdanie bez dodawania "ale tak jak ja uważam za stosowne" :icon_mrgreen:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas jesteś szczęśliwy w małżeństwie. :icon_question: :bigrazz:

Mógłbyś zostać PR w Radomiu.

Witam

Autor jeździł nie woził lapa ze sobą bo to by było durne latać łódeczką i chopkiem po mazurach i jeszcze w necie grzebać są ciekawsze zajęcia ;)

czekamy na nowe pomysły ja mam sporo

widziałem kilka przygód po drodze i nie ukrywam gdyby moto nieco rozsądniej jechało pewnie nic by się nie stało. Nie będę wspominał o miejscowych bikerach ganiających bez kasku dość szybko różnych typach jednośladów. Ale dziś dojechałem do Łodzi puszką i tu jest znacznie gorzej w korkach dla bikerów niż w wawie.

Szanujmy to co mamy mamy o niebo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że na ulicach polskich miast mało dróg o >= 4 pasach. Dopiero temat by się rozwinął... oczywiście w sensie objętościowym a nie jakościowym. Trochę mi ta rozmowa przypomina spór o wyższości Świąt BN nad Wielkanocą, ale nic to - pogadać sobie można, a okazuje się, że w życiu jak życiu - nie wszystko da się opisać regułami.

Edytowane przez Marcino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od razu jakąś petycję złożymy do Osłomentu, żeby w prawie drogowym przewidzieli coś takiego jak "bikepas"...? :) Ot tak 1,50 szerokości... ;)

A już mniej OT z moich obserwacji jazda rano np. Wisłostradą na kierunku Wilanów-Łomianki pomiędzy lewym a środkowym to proszenie się o kolizję... Praktycznie każde skrzyżowanie oznacza blokowanie lewego pasa przez skręcających w lewo (pasy do skrętu są ZAWSZE za krótkie) i masowy exodus puszek z lewego na środkowy... To gdzie ja mam tam jechać - po dachach...? "Środek - prawy" jest mniej nerwowy jeżeli chodzi o puszki, no i można dłuższe odcinki podjeżdżać prawym pasem, który jak zazwyczaj jest najszybszym i najluźniejszym pasem w mieście...

Podejrzewam że jadąc tą samą Wisłostradą rano od strony Łomianek do Wilanowa jest dokładnie odwrotnie bo 80% puszek chce się wcisnąć do centrum a tylko 20% chce na Pragę czy prosto i wtedy to "lewy - środek" jest OK, "środek - prawy" do d...szy..

Dlatego tworzenie "reguły" lewy środek jest IMO bez sensu.

Edytowane przez MaG_1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...