Skocz do zawartości

Patrzcie też w lusterka


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już pisałem w którymś tam wątku, jak było o "Obcych" w Wa-wie...

 

Jak widzę obcą rejestrację robiącą dziwne manewry to staram się ustąpić bo pewnie rzeczywiście nietutejszy i może się biedactwo gubić (ech te tramwaje i autobusy na rondach...)... :icon_mrgreen: Też takich staram się grzecznie wpuścić jak biedactwo nie może wjechać... :D

Ale jak widzę obce blachy jeżdżące na Chama, to najczęściej oznacza że koleś jest miejscowy tylko siedziba firmy jest gdzieś daleko... I takich to się tępi (nie wpuszcza, blokuje itp... :icon_mrgreen: )

 

 

To już więcej nienawiści jest w Polsce do tych właśnie ze Stolicy, niż w Stolicy do "obcych".. Ale to tak wg mnie...

 

EDIT: Aha, w puszce to mam blachy WWL... :icon_mrgreen:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już więcej nienawiści jest w Polsce do tych właśnie ze Stolicy, niż w Stolicy do "obcych".. Ale to tak wg mnie...

Zgadzam się :)

EDIT: Aha, w puszce to mam blachy WWL...

Do tego dokładam WPR... ;)

BTW nadal zastanawiam się czy sobie takich nie sprawić...mam na myśli WWL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ruszyliśmy ze świateł gdy tylko zapaliło się zielone, ...

I tu był błąd. U nas rusza się już na czerwono-żółtym :icon_twisted: .

pzdr

PS. Znam jedno rondo na którym czerwono-żółte pali się równolegle z żółtym dla tych z boku :icon_eek: . Tu trzeba uważać z ruszaniem.

 

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Znam jedno rondo na którym czerwono-żółte pali się równolegle z żółtym dla tych z boku :icon_eek: . Tu trzeba uważać z ruszaniem.

 

 

czyzbys mowil o rondzie daszynskiego ?? krzyrzuja sie tam prosta(kasprzaka) i towarowa ?? bo tam takie cos zaobserwowalem...

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alina, kurde czy Twój uśmiech (skąd inąnd cudowny) jest tak szeroki czy nagle zaczełaś jeździć w kasku otwartym co by w końcu można było podziwiać? :D

W zasadzie trzeba było zrobić i jedno i drugie...uśmiechając się wystawić słuszny palec :buttrock:

Jechaliśmy puszką... na moto zanim by się zorientowała bylibyśmy już za następnymi światłami :icon_twisted: .

Jak mieszkałam we Wrocku to podobnie jak w Warszawie... światła dzieliły się na:

Wczesno czerwone, czerwone, późno czerwone, wczesno żółte, żółte, późno żółte, no i oczywiście zielone (przy nim trzeba było najbardziej uważać :biggrin: ).

 

Sytuacja z Wrocławia... jechałam z mamą, pierwszy raz w mieście. Dwupasmówka... jedziemy prawym pasem - widzimy, że zapala się żółte światło... zwalniamy... pas obok przyśpiesza... stajemy... oczywiście zostajemy strąbieni z samochodu z tyłu :icon_eek: . Każde większe miasto to dżungla :icon_razz:. Oczywiście po kilkuletnim pobycie w tym pięknym mieście narobiłam w sobie nawyk przejeżdżania na żółtym... lepiej przejechać niż być staranowanym przez auto z tyłu :icon_rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzbys mowil o rondzie daszynskiego ?? ...

o nim :icon_twisted: .

ostatnio jednak mam wrażenie, że coś poprawili.

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ... masz wrazenie :D

 

 

 

a co do taranowania dzis chcialem sie zatrzymac na zoltym pare razy ale jak patrzac w lusterka widzialem zderzak samochodu na moje oponie to stwierdzilem ze przelece dalej :) ale to taki lajf w tej stolicy ;/

 

jak to powiedzieli w "jackass" polska to meksyk europy ;/

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie byli na Ukrainie :icon_eek: :icon_razz: ... Tam wyznają zasadę... większy ma zawsze pierwszeństwo :icon_mrgreen: .

 

 

Niezupelnie, tam pierszecstwo ma

 

1. nadjezdzajacy z prawej strony

 

2. nadjezdzajacy u lewej strony :icon_mrgreen:

 

3. gosciu z naprzeciwka, ktory wlasnie wykonuje lewoskret :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ukr tak jest w rzeczywistosi, to nawet mając Kraz'a bałbym sie tam jezdzić :D

 

 

no tak zawsze moze przecież wyjechac ktos z kopalni wielkim catepilarem i bedzie wiekszy :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...