Skocz do zawartości

zegary cbr przeróbka


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy da sie jakos podłączyc zegary od fireblade elektroniczne do cbr 600 f1 , chodzi mi głownie o predkościomierz ktory w fajerze jest elektroniczny a w f1 jest naped na linke, czy mozna to jakos podpiac zeby licznik działał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie da.

 

Jak masz płacić za ten z fireblade-owy to Olek ma coś takiego 349zł:

http://moto.allegro.pl/item669725735_liczn..._kx_kxf_xt.html

Tylko nie wiem czy się nada do CBR?

 

 

Do kazdej cbr sie nada elektroniczny licznik rowerowy za 50-70 zl .Po co przeplacac za wynalazek 349 zl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajery z lat 92-93 mialy predkosciomierz krecony linka.

 

 

no tak ale nie chce kupowac specjalnie zegarów na linke bo juz mam zegary elektroniczne i jak by sie dało je podpiac to by było super, kupiłem je bardzo okazyjnie i szkoda zeby lezały na połce :icon_biggrin: myślałem zeby jakis czujnik zamontowac do licznika na kole lub w skrzyni (bo altualnie mam rozebranom) od kąd kupułem f1 to jezdze bez zegarow i mi to nie przeszkadza :icon_biggrin: ale fajnie było by miec zegary od fajera :bigrazz:

 

licznik ma 3 kable napewno 2 z nich to - i + a ten trzeci to gdzies trzeba podpiac i tu jest moj dylemat :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety liczniki rowerowe mają spore opóźnienia we wskazaniach. do mojej drz to w zupełności wystarcza i tak staram się jeździć na jednym kole, a jak śmigam na bladym to nie patrzę na licznik go wtedy się boję, sprawdzam tylko obroty przed zmianą biegu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: :icon_eek:

 

A prawko chociaż masz?

 

W szkole ortografii uczyli?

 

 

we wszystkich postach sprawdzasz i komentujesz ortografie, zamiast dac jakas odpowiedz zwiazana z tematem, nawet bezsensowna ??? jesli tak to masz tu linka www.zal.pl :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...