Skocz do zawartości

Szyba Nitro vx lustrzanka


Rekomendowane odpowiedzi

poradzcie bo mam dylemat posiadam kask nitro vx series i szukam do niego szyby lustrzanki jezdzi ktos w takiej szybie moze powiedziec jak sie jezdzi? :crossy: i jakieś namiary na nią ... ;)

 

http://moto.allegro.pl/item672991248_szyba...elec_rabka.html <czy to jest lustrzanka? bo tak wygląda jak by pod nią była inna szyba ;s

 

 

bede wdzieczny za posty !! :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji szyba wygląda jak smoke, ja mam lustrzankę i latam w niej często, dla mnie rewelacja, trochę przyciemnia i fajnie wygląda. Minusy to deszcz i noc.

 

 

własnie nie chciałem przyciemnianej tylko z chromem ale tego sku*wysyństwa nigdzie nie moge dostać w postaci blak tylko iridium a w LU Sokole maja zwykłe iridium co wygląda jak sraka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu "zanabyłem" lustrzankę (iridium blue )do mojego drugiego kasku (AGV) . W słoneczne dni super sprawa.

Potwierdzam również za Yubym : w deszczu i po ciemności c*uja widać. (chociaż wczoraj śmigałem do 24 i jakoś dojechałem do domu :bigrazz: ).

Aczkolwiek mając w planach nocą jazdę polecam albo szybkę na wymianę albo inny drugi kask z normalną szybą.

 

 

Tak to wygląda (fota trochę niewyraźna):

 

http://img8.imageshack.us/i/agv.jpg/

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu "zanabyłem" lustrzankę (iridium blue )do mojego drugiego kasku (AGV) . W słoneczne dni super sprawa.

Potwierdzam również za Yubym : w deszczu i po ciemności c*uja widać. (chociaż wczoraj śmigałem do 24 i jakoś dojechałem do domu :bigrazz: ).

Aczkolwiek mając w planach nocą jazdę polecam albo szybkę na wymianę albo inny drugi kask z normalną szybą.

Tak to wygląda (fota trochę niewyraźna):

 

http://img8.imageshack.us/i/agv.jpg/

 

 

 

Luk a co do iridium blue zabarwia świat na niebiesko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł by ktoś strzelić fotke od środka?? xd będę 100 krotnie wdzieczny :wink:

 

Nie zabarwia na niebiesko. Jest jak w ciemnych oxach :bigrazz: . W wolnej chwili zrobię fote od środka.

Na marginesie dodam że zaje*iście trudno domyć ją po robalach itp. (tzn. zostają smugi których ciężko się pozbyć). Ale i tak jest wypas :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zabarwia na niebiesko. Jest jak w ciemnych oxach :bigrazz: . W wolnej chwili zrobię fote od środka.

Na marginesie dodam że zaje*iście trudno domyć ją po robalach itp. (tzn. zostają smugi których ciężko się pozbyć). Ale i tak jest wypas :cool:

 

 

 

aa z tym to nie bedzie problemu tą sztukę opracowałem już do perferkcji (mycie szybek w kaskach) :smile:

Dzięki Luki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa z tym to nie bedzie problemu tą sztukę opracowałem już do perferkcji (mycie szybek w kaskach) :smile:

Dzięki Luki :icon_mrgreen:

 

Moze podzielisz sie z innymi swoja super metoda?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze podzielisz sie z innymi swoja super metoda?

 

 

to proste :icon_biggrin: uśmiechasz się ślicznie do dziewczyny i mówisz "Kocurku mój mogła byś umyć mi szybe? Bo troszke sie ubrudziła jak do Ciebie jechałem."

 

 

 

jak powinno być tę czy tą ... zaintrygowała mnie moja niewiedza ;s

 

podbije pod temat- gdzie kupic lub jakiego smaru uzyć aby nasmarować mechanizm otwierania szybki (zapadki)?? Wazelina wystarczy ?

 

 

 

 

może WD ale to tylko moje spostrzeżenie ;s efektu nie znam!!! zacina się szyba przy otwieraniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może WD ale to tylko moje spostrzeżenie ;s efektu nie znam!!! zacina się szyba przy otwieraniu?

wd to odpada - znisczy szybke a i nie bedzie się trzymał na ząbkach zatrzasku. Jeśli chodzi o zacinanie- nie zacina się ale zaczęło po prostu ciężęj chodzic i "ciapie" przy zamykaniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie tak zastanawiam co z tymi fotami od srodka szyby

 

Próbowałem robić. Niestety zdjęcie nie oddaje rzeczywistego obrazu (próbowałem z lampą i bez lampy, ale mój aparat nie ogrania tematu :bigrazz:)

Tak jak już wspominałem widać jak przez okulary przeciwsłoneczne: obraz nie jest ani zabarwiony na niebiesko ani zniekształcony.

Ps. wczoraj wracając z weekendu (jak wyjeżdżałem było piękne słońce) złapał mnie deszcz: ogólnie masakra i jazda bez trzymanki z tą szybką w takich warunkach.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem robić. Niestety zdjęcie nie oddaje rzeczywistego obrazu (próbowałem z lampą i bez lampy, ale mój aparat nie ogrania tematu :bigrazz:)

Tak jak już wspominałem widać jak przez okulary przeciwsłoneczne: obraz nie jest ani zabarwiony na niebiesko ani zniekształcony.

Ps. wczoraj wracając z weekendu (jak wyjeżdżałem było piękne słońce) złapał mnie deszcz: ogólnie masakra i jazda bez trzymanki z tą szybką w takich warunkach.

Pozdr.

 

aha dzieki za info ;d :notworthy: i za teścik :clap: :buttrock: :icon_mrgreen: oby nie za często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...