Skocz do zawartości

bandit 600s rok 2002


olenka76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

posiadam motocykl suzuki bandit 600 S w którym zamiast zwykłej żarówki HB4 mam żarnik ksenonowy>

Nie narzekam na niego, świeci doskonale. Przyjemnością jest jazda wieczorami gdy już jest ciemno ale do rzeczy. Problem polega na tym, że czasami po prostu zgaśnie w trakcie jazdy, wtedy wystarczy wyłączyc przełącznikiem i włączyc z powrotem a świeci nadal. Nieraz to się jeszcze powtórzy a czasami świeci już cały czas. Czasami nie gaśnie w ogóle czasami bardzo często. wszystkie styki, kabelki przełączniki zostały sprawdzone, popryskane chyba WD40 ale mimo to gaśnie nadal.

Czy mogę prosic o radę co zrobic :notworthy: , dziękuje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam motocykl suzuki bandit 600 S ...

 

Wygląda na to że z przetwornicą coś sie dzieje, być może się przegrzewa i termiczny układ zabezpieczający wyłącza ją.

Można spróbować przemontować ją w inne miejsce - bardziej "przewiewne", a jeśli nic to nie pomoże to prawdopodobnie czeka cię wymiana przetwornicy na nową.

 

Pozdrawiam,

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety nie zastanawiałam się nad tym, mam nadzieję że nie. Mam już kupioną i idzie pocztą do mnie przetwornica ale taka normalna do ksenonów, uniwersalna do każdego rodzaju żarówek nie samochodowa czy motocyklowa. Mam nadzieję, że będzie dobra. Napiszę później jak się sprawuje po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znam życie to masz chińską przetwornice z co gorsza chińskim palnikiem który dodatkowo masz uszkodzony z tego co opisujesz :bigrazz: jak kupisz kolejny chiński palnik to długo sie nie nacieszysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...