Skocz do zawartości

HJC CS-12 vs NITRO N340-VX vs AIROH STARDOM


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zastanawiam się nas zakupem któregoś z tych kasków:

http://www.allegro.pl/item665225029_kask_h...dyne_249zl.html

http://www.allegro.pl/item666463308_kask_n...x_promocja.html

http://www.allegro.pl/item665225722_kask_a...ocja_249zl.html

 

Wiem, że w tych pieniądzach nie mogę mieć dużych wymagań, ale ktory bedzie najlepszy? Wydaje mi się, że Airoh, a co wy sądzicie? Kask na dwa lata na skuter, a potem pewnie jakieś wolne moto, bo liczę się z tym, że nie zdążę zrobić prawka przed zmianami przepisów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie na wejściu z tego starcia odpada Nitro, HJC sam mam tylko że troche wyższy model i naprawdę nie mam mu zupełnie nic do zarzucenia, a za Airohem przemawia 300g mniejsza waga i wyjmowalny środek...

Myśle że najlepiej jakbyś przymierzył HJC i Airoha i wziął ten który lepiej ci pasuje na głowę (generalnie jestem zdania że bez mierzenia w ogóle się nie powinno kasku wybierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego HJC z pierwszego linku:P Co moge o nim powiedzieć? Za te pieniądze mogę go polecić (ja takiego kupowałem za 350 zł:P). Jest w miare cichy, dobrze leży na głowie, nawiewy daja rade. Jedynym minusem jest to, że szybka paruje w niskich temperaturach, ale to chyba normalne w kaskach z tej półki cenowej. Ten deflektor na nos jak dla mnie jest tylko po to, żeby kask ładniej wyglądał, gdyż nie ogranicza on w żaden sposób parowania szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten kkask co kolega wyzej i naprawde za ta kase polecam :) mosdel cs 12 tylko inne malowanie mialem

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja obecnie brykam w cs12n i musze przyznać, że całkiem zacnie sie zachowuje. jest wygodny i nawet cichy. oczywiście te frontowe nawiewy działają tak samo po otwarciu jak po zamknięciu, ale to oczywiste.

 

ja go kupiłem za niewiele ponad 3 paczki i myśle, że w tej cenie, to dobra propozycja. jednak tak jak koledzy wyżej podpowiadają najlepiej przymierzyć te kaski, wtedy wybierz najwygodniejszy :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam cs12 fajny sprzecik ja dalem ponad 330 zl w grudniu. Fakt przy niskich temperaturach paruje, ale za to cichy jest. Parowanie dalo mi sie we znaki jak musialem od laski po 4 rano do pracy jechac w kwietniu. Temperatura 5 stopni a przy ponad 150 musiala byc uchylona szybka - oj zimno, kiniol zmarzl mimo kominiarki. Pozniej zastanawialem sie coby sie stalo jakby siknac preparatem antyroszeniowym od srodka- ale dalem sobie spokoj- jeszcze bym sie narabal od wdychania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Panowie!

Zastanawiam się nad kupnem kasku HJC cs-12n, oglądałem też model R1 samurai, ale nie wiem czy warto dawać 200zł więcej za kask właściwie bardzo podobny, chyba trochę kształtem się różnią i antyfogiem. Wydaje mi się, że wypełnienie będzie takie samo. Czy do prędkości 140 w trasie kask CS-12 nie jest zbyt głośny? Być może jest na rynku coś lepszego za co warto dopłacić?

Dopiero co zakupiłem motocykl i narazie jeżdżę w kasku no-name, dlatego chciałbym kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...