Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SPOTKANIE WIGILIJNO MIKOŁAJKOWE W DOMU DZIECKA BĘDZIE W CZWARTEK 16.12.2004 o godz. 16:30.

 

Ten termin został ustalony przez Księdza Stanisława z Mnikowa, pomyślałęm że miło by było zrobić to spotkanie razem z nim. Zaprosiliśmy równiez Klub Samochodów Terenowych "ŻUBRY".

Spotkanie ma byc połączone ze śpiewaniem kolęd oraz dzieleniem się opłatkiem (prawdopodobnie symbolicznym).

Czy ktoś z Was ma plan przebrania sie za mikołaja?

Jeśli ktoś ma kostium, a nie chce go zakłądać, to ja chętnie go wypożyczę.

 

Jezeli byłyby jakotakie warunki moznaby przyjechac na sprzętach (wówczas bede potrzebował kierowcy do mojego autka - żeby wziąć paczki)

 

Czy zgadzacie się na to, żeby część z tych słodyczy przekazać dla przedszkola dla niepełnosprawnych dzieci?

 

Jezeli ktoś może zadeklarować wcześniej swoją 100% obecność - proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek byłem w Domu Dziecka ustalić, czy może czegoś nie dokupić. Usaliliśmy, że dokupimy jeszcze zestawy kosmetyków dla dzieci z gimnazjum i szkoły średniej - łącznie 25 szt (10 - dziewcząt, 15 - chłopców). Dziś jadę na rozmowę do prezesa hurtowni kosmetycznej. Najprwdopodobniej będą to zestawy kosmetyków "Nivea" (plus może jeszcze jakiś próbki).

 

Mam nadzieję, że stawimy się jutro w licznym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno niestety nie bede na sprzecie. Stroju Mikołeja niestety nie posiadam

 

A szkoda bo do Ciebie by pasował.

 

Strona została uzupełniona o zdjęcia upominków od motocyklistów i sponsorów:http://republika.pl/musician/

Coś ta stronka nie chce się wczytać :P przynajmniej jezeli chodzi o upominki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...