Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się Wam czymś pochwalić.

Udało mi się załatwić dla Domu Dziecka urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X73.

Zasponsorowała je oczywiście firma LEXMARK POLSKA.

 

Przekażemy je w czwartek.

 

 

 

 

 

Nie mam pomysłu jak przymocować tą pakę do motoru - może ktoś będzie jechał samochodem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

muzyku, jestem pod wrażeniem :o

 

z ostatniej pewnej pogody wiem że w czwartek chyba pada, za to w środe jest sucho..

 

a zresztą już nie mące :) :arrow: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek chyba pada' date=' za to w środe jest sucho..[/quote']

A jak na Świętego Hieronima jest deszcz albo i ni ma, to w końcu listopada pada albo i nie pada :mrgreen:

Na 100% będzie pogoda, zwozić i odpalać sprzęty Misiowie - montujemy załogę na 16.00 w czwartek i nie ma srania po krzakach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem dzis ze znajomym o wypadzie do dzieciakow i mowil ze sie chetnie przylaczy a dzieciaki beda mialy frajde jak gosc podjedzie hayabusa heheh :)

tylko gdzie spotkanie ? dalej pod stara billa ? ja osobiscie bylbym za tym zeby spotkac sie pod McDolaldem przy geant wydaje mi sie ze bedzie to najbardziej sensowne napiszcie co i jak tak zeby jutro ustawic sie na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem dzis ze znajomym o wypadzie do dzieciakow i mowil ze sie chetnie przylaczy a dzieciaki beda mialy frajde jak gosc podjedzie hayabusa heheh :)

tylko gdzie spotkanie ? dalej pod stara billa ? ja osobiscie bylbym za tym zeby spotkac sie pod McDolaldem przy geant wydaje mi sie ze bedzie to najbardziej sensowne napiszcie co i jak tak zeby jutro ustawic sie na bank

 

No cóż w takim razie "krakowskim targiem" umawiamy się pod Majorem na Dobrego Pasterza - tak jak proponował PiotrB, o godzinie 16.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem wiadomość od Pani Dyrektor:

 

DZECI MAJĄ DZISIAJ I NIE MOŻEMY DZISIAJ PRZYJECHAĆ.

 

Najwcześniej możemy pojawić się w poniedziałek albo dopiero po świętach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cholera, jestem taki zły. Pozapraszane są osoby z precli, z ridersów i inne - nie jestem w stanie tego odwołać. Możemy najwyżej się spotkać i gdzieś pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...NIE MOŻEMY DZISIAJ PRZYJECHAĆ.

 

Najwcześniej możemy pojawić się w poniedziałek albo dopiero po świętach.

(...)Możemy najwyżej się spotkać i gdzieś pojechać.

 

mam nadzieję że to nie prima-aprilisowy żart :D :D :) Ja i tak podjadę pod Majora - najwyżej pooglądam sobie Was (bo dawno Was nie widziałem).

A co do kolejnego terminu - nie wiem, czy uda się przed świętami - niby ma byc ciepło, ale ma być dosyć deszczowo - takie na razie mam prognozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że to nie prima-aprilisowy żart :D :D :) Ja i tak podjadę pod Majora - najwyżej pooglądam sobie Was (bo dawno Was nie widziałem).

A co do kolejnego terminu - nie wiem' date=' czy uda się przed świętami - niby ma byc ciepło, ale ma być dosyć deszczowo - takie na razie mam prognozy.[/quote']

 

 

TO NIE JEST DOWCIP - byłby nie na miejscu.

 

Ja też podjadę pod majora, żeby się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się udało - prawdę mówiąc WPROSILIŚMY SIĘ.

 

Ja uważam, że było SUPER - mam nadzieję że reszta też tak uważa.

 

Ponieważ prezent zasponsorowała firma LEXMARK, wpłacone pieniążki przeleję na konto z którego były przelane (chyba, że ktoś chce żebym inaczej je spożytkował :) ).

 

Dzieci ofiarowały nam życzenia i stroik wielkanocny.

 

Jak obrobię zdjęcia - podam linka.

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OBECNYM, JAK I TYM KTÓRZY BYLI Z NAMI DUCHEM.

 

 

 

 

 

Następna taka akcja przewidywana jest w okolicach 1 czerwca tj. Dzień Dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...