Skocz do zawartości

Zdałem i kupiłem motorower tylko czy dobry wybór??


matidop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no o ubranko zadbałem mój wujek ma 180cm wzrostu jak ja i mam taką samą nogę więc mam buty,kurtkę,spodnie,kask i żółwik jak to się mówi:)(on ma Suzuki Hayabuse)Dobrze jest mieć takiego wujka który ci pożyczy swoje ubranie na motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejności (najpierw karta motorowerowa, a nie odwrotnie) i życzę, żeby więcej przykrych sytuacji nie miało miejsca. Staraj się nabyć respektu do maszyny (nie podchodź do tego tak, że to "tylko" pięćdziesiątka) i dużo czytaj (Kwiatkowski, Hough). Potrenuj na jakimś placyku.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzic umiem i jest zarejestrowane na 50cm3 i tak pomyka ale nie wiem jak to możliwe pozatm to maks. ciągnie 115km/h.Zdj. dam wieczorem.A do tego co niezdążyłem przeczytać to racja...nie zdążyłem.:)Naprawa koło 300zł mnie wyniesie....

Moja Aprilla RS 50 rozwalona

Nie wiem dlaczego pokazało że

Na zdj. są widzoczne ryski ale mało....postanowiłem pomalować całą Aprille....

 

 

cos nie zrozumialem czy jak ale ta fota co wstawiles to jest rs 125 a nie rs 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 50 wiem bo na niej jeżdzę...:)

 

 

a moze 125 zarejestrowane na 50 ?? nie znam sie na tych aprilkach wiem ze wygladaly identycznie poza roznicami wydechem gumami i jakimis pierdolami jeszcze

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa, przeca w Szadołce masz spowalniacze a nie hamulce, więc co Ty wiesz o hamowaniu?

Ale ja nie powiedziałem, że wiem :bigrazz:

Nie zapie**alam, więc nie muszę wiedzieć o hamowaniu, wniosek -> spowalniacze mi wystarczą :P

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troszke poszukalem i poszperalerm i seria lata miedzy 90-100 a jesli byl rozwiert na 80 tro do 140 zegaqrowych dojdzie... wiec nie wiem jak to z ta twoja jest jesli masz kontak z tym co ci to sprzedal to sie dowiedz czy nie kombinowal cos to dosc popularny zabieg w takiej pojemnosci .... dla porownania rs125 lata okolo 160-170, a rs250 potrafi ponad 200 ale to 70 kuca w 2T

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze 125 zarejestrowane na 50 ?? nie znam sie na tych aprilkach wiem ze wygladaly identycznie poza roznicami wydechem gumami i jakimis pierdolami jeszcze

 

 

na zdjeciu na 100% jest rs 125. Wizualnie sa podobne ale rama kola zawieszenie i oczywiscie silnik to calkiem co innego niz rs50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...