Skocz do zawartości

Zdałem i kupiłem motorower tylko czy dobry wybór??


matidop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdałem na karte motorowerową i kupiłem sobie Aprillę RS 50 z 2001r. ma przejechane około 3 tys. km.Czy dobrze że wziąłem tą Aprillę?Może ma za dużo mocy bo ma kopa jak nie wiem;)Mi sie dobrze na niej bryka:)

Jestem Mateusz mam 15 lat i jestem z Warszawy.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lataj maksem gdzie sie da i naucz sie hamowac a wszystko będzie w porządku. Szerokiej drogi

Dzięki kolego nawzajem dzisiaj właśnie na Pl.Wilsona w Warszawie nie zdążyłem na zielone światło mocniej zahamowałem i ups. niestety gleba:)Rozwaliłem sobie bok mam strasznie porysowany ale pojechałem dalej teraz mnie strasznie noga boli od tego upadku.Dobrze że nikt nie jechał za mną.Fart.Powyjeżdzali.

 

EDIT:

Dam póżniej fotkę mojej Aprilki rozwalonej...:(

Edytowane przez matidop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde weź wychmuj ze 100 motorowerem w 20-25 metrów.

 

EDIT:

A czym jeździsz??:)

 

Skoro to ciśnie 100 to to już nie jest motorower =]

A poza tym - kolega w pierwszym poście pisze żebyś nie przeginał, a Ty co robisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ciśnie 100 to to już nie jest motorower =]

A poza tym - kolega w pierwszym poście pisze żebyś nie przeginał, a Ty co robisz...

 

Najwyrażniej nie zdążył tego przeczytać wcześniej i stąd ta gleba. :wink:

 

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde weź wychmuj ze 100 motorowerem w 20-25 metrów.

Po pierwsze, jak już wspomniano, to nie motorower, jeśli pomyka stówę.

Po drugie, kto Ci się kazał tak rozpędzić?

Po trzecie najpierw trzeba się nauczyć hamować, żeby móc zapie**alać...

 

EDIT:

A czym jeździsz??

Przecież masz napisane.

 

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jak już wspomniano, to nie motorower, jeśli pomyka stówę.

Po drugie, kto Ci się kazał tak rozpędzić?

Po trzecie najpierw trzeba się nauczyć hamować, żeby móc zapie**alać...

 

Przecież masz napisane.

Jeżdzic umiem i jest zarejestrowane na 50cm3 i tak pomyka ale nie wiem jak to możliwe pozatm to maks. ciągnie 115km/h.Zdj. dam wieczorem.A do tego co niezdążyłem przeczytać to racja...nie zdążyłem.:)Naprawa koło 300zł mnie wyniesie....

Moja Aprilla RS 50 rozwalona

Nie wiem dlaczego pokazało że

WYSTĄPIŁ NASTAĘPUJĄCY(E) BŁĄD/BŁĘDY

Nie można używać plików graficznych na tym forum! Jeśli chcesz zamieścić zdjęcie w poście, wstaw link.

Na zdj. są widzoczne ryski ale mało....postanowiłem pomalować całą Aprille....

Edytowane przez matidop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci już wyżej napisali - naucz sie hamowac i skręcać i dopiero wtedy zapie**alaj. A malowanie Ci odradzam. Po pierwsze to pewnie nie ostania gleba, a po drugie jak będziesz sprzedawał to lepiej mieć lekko przeszlifowany oryginalny lakier niż moto pomalowane na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl dobry zeby 50 na poczatek ale niech to gania przepisowe 45 na godzine ... wiem ze to nudne3 moze sie wydawac ale jest bezpieczniejsze ja latalem rometem 125 i latal mniej niz twoje 50 ... pozatym prz tej wadze i tych cienkich oponkach ciezko bedzie skutecznie jhamowac z takiej predkosci szczegolnie jak sie nie ma doswiadzceniqa.... wiec albo zblokuj moto albo glowa zacznij ruszac abedzie git, tylko zapytam o jedno ubrales sie chociarz zeby stowka latac czy twierzdzisz ze czlowiek to waz i skure mu sie czesto zmienia ??

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...