Skocz do zawartości

KTM EXC 200 01' słabo się wkręca, ogólnie zamulony


marcin1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem EXC 200 po okazyjnej cenie i mam z nim problem. Moto dobrze odpala, lecz kiepsko wkręca się na wysokie obroty. Czy to na luzie czy w czasie jazdy jest strasznie zamulony, jednak jak go dłużej przytrzymam na gazie to wchodzi na wysokie obroty i wtedy dobrze ciągnie. Świeca po wykręceniu jest mokra od paliwa, poprzedni właściciel mówił, że w gaźniku było kombinowane i może go zalewać. Poza tym zdjąłem dyfuzor i wydaje mi się że nie działa zawór wydechowy, tzn. jest ciągle otwarty.

 

Inny niepokojący fakt to to, że musiałem zadzwonić do właściciela moto który miał je do roku 2003. Powiedział mi że miał z nim duże problemy, kilka razy zmieniał tłok, bo silnik się zacierał. Powiedział że to była właśnie złego ustawienia gaźnika i nie mógł z tym dojść do ładu.

 

Nie wiem co z tym robić, czy naprawiać go czy żądać zwrotu kasy i oddać moto, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeca po wykręceniu jest mokra od paliwa

w gaźniku było kombinowane i może go zalewać

nie działa zawór wydechowy

 

sam sobie odpowiedziałeś , wymyj gaźnik i ustaw według serwisówki

zawór wydechowy musi działać, tak ten silnik jest zaprojektowany

świece oczywiście musisz nową dać

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miał za ubogą mieszanke, przez co niszczylo silnik, nastepny wlasciciel zeby tego uniknac pokombinowal zeby wzbogacic mieszanke, przez co teraz Ci zalewa. Tak jak wyzej napisał Ci enduromaster - musisz wyregulowac gazniki - wydaje mi sie ze poprzednik wpadl na genialny pomysl rozwiercenia dyszy glownej ;] u mnie poprzednik taki patent zastosowal. W takim przypadku najpierw zawor musisz zrobic, potem gazniki wyregulowac - sprawdzic dysze glowna i ew wymienic, poziom paliwa, mieszanke na wolnych.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...