Skocz do zawartości

Co sądzicie o moim bzyku - Test


JoVeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego nieusuniesz tej śrubki ?

Sorry, a umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

To jak chce nowy skuterek to może kupić Questa za 3600 zł icon_biggrin.gif Jest on 4T i 55-60 km/h jedzie zablokowany, a odblokowany nie wiem i do tego blokadą jest jedna śrubka w gaźniku

 

Uważam, ze skutery nie są takie złe, po prostu jak się ktoś nie przejedzie to nie może oceniać od

razu, że skutery są do bani. Takie są odczucia, jak ktoś nie jeździł. W.g. mnie nie są one lepsze od

motoroweru, ale jazda nimi również daje równie dużo przyjemności.

 

P.S. Zanim coś napiszecie zastanówcie się chwilkę!!! Taka ocena "bo mi się wydaje" jest bezsensowna i

nic nie warta.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo
Chodzi o to że niektórzy tutaj nie potrafią zmieniać biegów.    

 

Nom o tym nie pomyslałem ale dla mnie jazda skuterkiem jest troche smieszna nawet siedzi sie tak jak było by sie panienką ;) .

 

Przynierzalismy sie dziś na targach do peugotcików, doszliśmy do wspólnego wniosku, że siedzi sie na tym jak na sedesie, brakuje tylko spłuczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że niektórzy tutaj nie potrafią zmieniać biegów.    

 

Nom o tym nie pomyslałem ale dla mnie jazda skuterkiem jest troche smieszna nawet siedzi sie tak jak było by sie panienką ;) .

 

Przynierzalismy sie dziś na targach do peugotcików, doszliśmy do wspólnego wniosku, że siedzi sie na tym jak na sedesie, brakuje tylko spłuczki.

 

Doslownie :buttrock: , jak na "klopie".

Za to scig aprilka miala taka fajna dziurke ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo
Chodzi o to że niektórzy tutaj nie potrafią zmieniać biegów.    

 

Nom o tym nie pomyslałem ale dla mnie jazda skuterkiem jest troche smieszna nawet siedzi sie tak jak było by sie panienką ;) .

 

Przynierzalismy sie dziś na targach do peugotcików, doszliśmy do wspólnego wniosku, że siedzi sie na tym jak na sedesie, brakuje tylko spłuczki.

 

Doslownie :buttrock: , jak na "klopie".

Za to scig aprilka miala taka fajna dziurke ;) :mrgreen:

 

Trza dodać że ta dziurka była w odpowiednim miejscu i co poniektórym to się zbereźnie kojarzyła. Ale to tak OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza dodać że ta dziurka była w odpowiednim miejscu i co poniektórym to się zbereźnie kojarzyła. Ale to tak OT

 

Zartujesz?! Komu? Gdzieee tam :buttrock:

Ot taka fajna DZIURKA ;)

 

PS: Czekam na fotki :twisted:

 

No dziurka była super. Nie chce mówić komu pierwszemu się tak skojazyła.

Ale jak wiadomo większa część forumowiczów to same zboki :mrgreen:

 

A swoją drogą to chętnie bym się przejechał na jakimś skuterze. Z czystej ciekawości.

 

Ice. Film już się skończył, więc dzisiaj albo jutro (raczej jutro) pojade wywołać i podwioze do jose'a żeby zeskanował i będziemy się upajać pięknymi fotkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo
Co wy sie tak kur*a czepiacie skuterów , niekazdemu podobaja sie inne maszynki. Trzeba być innym zeby skuter przyrównywać do...

 

ACH TA ZAZDROŚĆ.

 

Po prostu uważam, że trzeba być z deka pierdykniętym, zeby z własnej nie przymuszonej woli jeździć skuterem. Co to za przyjemność, odkręcać manete :?: :?: :?:

 

Po tym co powiedziałem rozpeta sie pewnie burza, ale mi to zwisa.

 

A co do spłuczki: Pozycja kojarzy sie jednoznacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym wy w ogóle mowice! skutery to nie są moto! jedyne do czego się nadają to do jazdy do szkoły i ewentualnie na małe zakupy, ale tez nie mozna przesadzic bo załadowany może nie ruszyć ;) nie rozumiem po co ktoś kupuje skuter w innym celu. oczywiście rozumiem jeszcze tych którzy jeżdzą na skuterze ze względu na małą moc i ogólną prostotę w obsłudze, jednak ja sam uwazam ze lepiej jest czasem coś pogrzebać w motorze ale za to czerpać później większą przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo
o czym wy w ogóle mowice! skutery to nie są moto! jedyne do czego się nadają to do jazdy do szkoły i ewentualnie na małe zakupy, ale tez nie mozna przesadzic bo załadowany może nie ruszyć ;) nie rozumiem po co ktoś kupuje skuter w innym celu. oczywiście rozumiem jeszcze tych którzy jeżdzą na skuterze ze względu na małą moc i ogólną prostotę w obsłudze, jednak ja sam uwazam ze lepiej jest czasem coś pogrzebać w motorze ale za to czerpać później większą przyjemność z jazdy.

 

Dobrze gada :!: :!: :!: Nalać mu :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...