Skocz do zawartości

ZX-6R 2009 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem jakies 2 miesiace temu nowe ZX-6R, jak narazie sprawuje sie wysmienicie i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Chcialbym sie dowiedziec z doswiadczenia innych forumowiczow ktorzy smigaja na ninjach a najlepiej na nowej ZX-6R jak jezdzic zeby osiagac jak najlepsze osiagi, jakie moge miec problemy w przyszlosci (oczywiscie nie poruszajcie tematu pekania ram... ), co najlepiej modyfikowac w tej kawie, no i jak ja bezpiecznie i szybko jezdzic ? Dodam ze jest to moj pierwszy motor i nie mam wlasciwie doswiadczenia w tym sporcie...

 

Z gory dzieki

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore pytania sa bez sensu :) :

"jakie moge miec problemy w przyszlosci"

nowy motocykl z 09' to niewiele mozna powiedziec zapewne.

 

"jak ja bezpiecznie i szybko jezdzic"

z Twoim mizernym doswiadczeniem nie da rady "zjesc ciastko i miec ciastko"

 

"jak jezdzic zeby osiagac jak najlepsze osiagi"

sprawdz przy ilu obrotach osiaga najwiecej NM i staraj sie wykorzystywac moment obrotowy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore pytania sa bez sensu :) :

"jakie moge miec problemy w przyszlosci"

nowy motocykl z 09' to niewiele mozna powiedziec zapewne.

 

"jak ja bezpiecznie i szybko jezdzic"

z Twoim mizernym doswiadczeniem nie da rady "zjesc ciastko i miec ciastko"

 

"jak jezdzic zeby osiagac jak najlepsze osiagi"

sprawdz przy ilu obrotach osiaga najwiecej NM i staraj sie wykorzystywac moment obrotowy...

 

Dobrze powiedziane.

 

Cras89 - przeraziłeś mnie swoim tematem do tego stopnia, że życzę Ci, abys zył jak najdłużej.

 

Plaga laików na plastikowych pociskach. Uwielbiam ten kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem jakies 2 miesiace temu nowe ZX-6R, Dodam ze jest to moj pierwszy motor i nie mam wlasciwie doswiadczenia w tym sporcie...

 

Z gory dzieki

POZDRAWIAM

 

Gdzie ubezpieczasz? I ile £ Ci wyszlo? Co do reszty wypowiedzi, to ja sie nie ustosunkuje, bo niby po co sie denerwowac bez sensu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

jak jezdzic zeby osiagac jak najlepsze osiagi

 

Proponuje przez pierwszy sezon nie osiagac najlepszych osiagow :P.

No, chyba ze na M1 kulnac sie raz szybciej...

 

Pamietam swoja pierwsza jazde na WSK zaraz po kursie. Matko, malo sie nie zesralem na pierwszym ostrzejszym luku, ktory dzis przejezdzam ze 4 razy szybciej ;). Dobrze, ze sie WSKa nie rozpedzala za bardzo, bo bym zwiedzil kraweznik...

 

Duuuuuuuzo wstrzemiezliwosci i zdrowego rozsadku zycze.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przez pierwszy sezon nie osiagac najlepszych osiagow :P.

No, chyba ze na M1 kulnac sie raz szybciej...

 

Tylko nie na autostradę ani żadną dwupasmówkę bo szybko stracisz prawko... Jak chcesz odkręcać to wal na wiochy. Fajna trasa Lichfield - Telford ale uważaj na stacjonarne radary :biggrin:

 

Ogólnie to jeździj z Polakami bo jazda z angolami jest samobójstwem dla nie zaawansowanych kierowców...

Mimo wielu lat spędzonych na moto nigdy nie dorównałem kolegom brytom na weekendowych wypadach na wiochy :icon_eek: Chłopaki zapierrrrrrrdalają masakrycznie :notworthy:

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...