Skocz do zawartości

ZLOT WRZEŚNIA 2009


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zlot ma nową lokalizację, zagra też ZDROWA WODA... a wszystko inne poniżej

 

ZLOT WRZEŚNIA

 

Impreza jak co roku godna uwagi, serdecznie polecam i zapraszam.

 

Wyjeżdżam z Piły 26.06 po 17 ale na miejscu będę dopiero przed 21.

 

Ktoś się wybiera?

 

 

Pozdrawiam

 

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zlot nie był zły, ale gorszy od zeszłorocznego. Na paradzie według organizatorów i policji około 2000 motocykli Największą atrakcją i powodem dla którego tam jeżdżę są jednak zawsze uczestnicy starzy kumple itp.

Szkoda że nie ma w WIELKOPOLSCE klubu który zrobił by w czerwcu fajny tani zlot ogólny .Nie ma alternatywy dla Born to Ride, a przecież Poznań Gniezno Piła Bydgoszcz oraz cała okolica obfituje w kluby.

Paradoksalnie sukces imprezy , czyli coraz liczniejsza frekwencja psuje moje stare wyobrażenie o tym zlocie.

Ideał to zlot jak Debrzno gdzie przyjedzie max 500 motocykli i wszyscy się znają z widzenia.

Ach! Marzenia.

 

Został jeszcze miesiąc :biggrin: :clap: :notworthy:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Marcyś co do frekwencji to jasne jest że na każdym następnym zlocie będzie sie ona powiększać, chociaż fakt że Debrzno opiera sie jeszcze troche temu trendowi. Motocykl stał sie teraz modny i łatwo dostępny - kupują go i 50 latkowie co odchowali dzieci i sie im nudzi i 20 latek co zarobił sobie pieniądze w Angli. Bezpowrotnie minęły czasy gdzie znałeś albo kojarzyłeś w mieście praktycznie wszystkich motocyklistów, a pamiętam jeszcze ponad 10 lat temu jak miałem motorynke że tak było. A teraz widzisz nawet w niektórych "klubach" motocyklowych większość ludzi sie w ogóle nie zna :cool: .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DEBRZNIE na szczęście zawsze pada deszcz i przyjadą tylko najwytrwalsi. :biggrin: :clap: :notworthy:

 

SORKI że poprzedni post taki smutny, chyba miałem doła po zajechanej oponie. :icon_rolleyes:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba przez pewien momentpadalo. przynajmniej jak ja bylem w zlotowie to taml lalo.

 

 

Wiesz Marcyś co do frekwencji to jasne jest że na każdym następnym zlocie będzie sie ona powiększać, chociaż fakt że Debrzno opiera sie jeszcze troche temu trendowi. Motocykl stał sie teraz modny i łatwo dostępny - kupują go i 50 latkowie co odchowali dzieci i sie im nudzi i 20 latek co zarobił sobie pieniądze w Angli. Bezpowrotnie minęły czasy gdzie znałeś albo kojarzyłeś w mieście praktycznie wszystkich motocyklistów, a pamiętam jeszcze ponad 10 lat temu jak miałem motorynke że tak było. A teraz widzisz nawet w niektórych "klubach" motocyklowych większość ludzi sie w ogóle nie zna :cool: .

 

pozdro

 

grzechu w pewnym sensie masz racje - jak ja w 87 roku mialem jawe 50 (ta co poznije byl silnik w ogarze) tak bylo, potem w 90 moglbym sie zapisac do jawy team (japonia byla tylko w marzeniach - a mogla byc panonia) to bylo jak mowisz. potem studia rodzina i jakos wszyskto ucichlo ale kiedys sie wraca do tego. Zobaczymy jakie pokolenie tych 20 latkow bedzie za 5-10-15-20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, potem w 90 moglbym sie zapisac do jawy team (japonia byla tylko w marzeniach - a mogla byc panonia)

W tych latach JAWA była motocyklem współczesnym, JAWA nie miała klubu bo nie życzyli sobie tych motorów organizatorzy zlotów

 

A teraz - płacę i wymagam! :clap:

 

 

ZNOWU TRUJEMY

 

PS: W 1996 miałem też Panonie :biggrin:

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...