Skocz do zawartości

Czyżby szima...


fakir_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, jak ktoś raz zacznie jeździć z amorem skrętu, więcej nie będzie chciał bez niego latać.

Sam sprawdziłem, i nie rozstaje się z amorkiem nawet pod prysznicem. :bigrazz:

 

Święte słowa. To zależy oczywiście jeszcze od charakterystyki maszyny :wink: Bynajmniej - zbawienny wynalazek :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie to mi wyglada jakby sie zapatrzył gdzieś ten kierownik ;)

 

Na motocyklu jest taka zasada że pojedziesz tam dokąd patrzysz. A gość patrzył w tył wozu no i tam "pojechał". :biggrin:

Moim zdaniem wypadek z powodu strachu przed łamaniem przepisów - gość zbił na pas bo była "drabinka" i po tym podwójna ciągła chociaż z naprzeciwka nic nie jechało (tak wygląda) to jednak bał się przekroczyć tej podwójnej ciągłej linii.

 

 

A trzęsienie sterem może być z dwóch przyczyn - ostre hamowanie na granicy przyczepności albo zbyt mocne hamowanie tyłem przez co tył tańczy.

 

Przy mocnym hamowaniu często przód lubi zygzakować na dużych prędkościach. Rzuć okiem na ten klip, od 30 sekundy gość hamuje i chociaż nie ma aż tak gorącej sytuacji to przód też mu chodzi na boki trochę.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jak ktoś raz zacznie jeździć z amorem skrętu, więcej nie będzie chciał bez niego latać.

Sam sprawdziłem, i nie rozstaje się z amorkiem nawet pod prysznicem. :bigrazz:

YUBY ciebie to posrało.... amor skrętu pod prysznic.... żeby ten wspaniały wynalazek zardzewiał i przestał działać????? weż ty wytrzeżwiej :icon_razz: :icon_razz: pozatym balsam do kompieli pogarsza właciwości tłumiące oleju i razem z rdzą masz chłopie katastrofe :icon_razz:

ja kumam zatargać jakiegoś lachona pod prysznic.... ale amora skrętu tak brutalnie nie potraktuje.... :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia (a raczej jego braku) myślałem że na filmie to zwykla szima a teraz wiem ze jak damy na maksa przedni hebel przy duzej predkosci (a ja tak jeszcze nie miałem okazji przetestować) to motór zaczyna dziwnie sie zachowywać jak na filmie :)

 

ale szkoda motóra i motórzysty, mogł spokojnie wyprzedzić po prawej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...