Skocz do zawartości

ZDAŁEM!


Deathraw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdałem prawko na motór choć w deszczu ciężko było.Ogólnie muszę powiedzieć że YBR250 to całkiem przyjemne moto i lepiej się nim jeździ niż gn'em.Ogólnie myślałem że mnie obleje za to że kierunkowskazu raz zapomniałem no i że deszcz nie pozwalał na do końca dynamiczną jazdę hehe, no ale najważniejsze że zdałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na legalu :bigrazz: Pewnie już Cię skręca, żeby plastik trzymać w dłoni, co?? :biggrin:

 

Masz rację YBR to bardzo przyjemny sprzęt. Pamiętam, że podchodząc po raz pierwszy do tego moto na kursie (jeździłam na MZK, jakimś koreańczyku i YBR właśnie) uśmiechnęłam się od ucha do ucha na widok tylnego mega szerokiego (w porównaniu z MZKą) kapcia :bigrazz: Duże cieszy :icon_twisted:

 

Egzamin w deszczu?? Czego się Jaś nie nauczy, resztę znasz, więc tylko się cieszyć trzeba, że miałeś okazję pokazać swoje umiejętności także i przy pompie z nieba :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam plastik zaraz:D GS500 na początek, albo cb450/500 ew jakieś klasyki japońskie jak xs400.W każdym razie coś taniego łatwego i przyjemnego.Nie zależy mi na prędkości a marzę o dynie wide glide a nie o hayabusie;). Co do umiejętności to cóż nie powiedziałbym że je mam bo te pare godzin na jazdach to niewiele.Poza tym silny też nie jestem więc muszę nadrabiać zapałem co nie zawsze się sprawdza hehe.Ale myślę że gs500 mnie nie przytłoczy swoją masą czy mocą:D.

 

Dzięki wielkie za gratki !!.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...