Skocz do zawartości

Ja i mój simak


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jesten nowy więc moze napisze coś o sobie a potem o moim simaku :evil:

Mam 13lat jestem z wawy, i właśnie kupiłem sobie simsona s-51 przerobipnego na enduro :buttrock:

Kosztował 500zł jest on z 1983r lata 75km/h na zębatce 15. Jedyny tuningo to wypełniacze wały i przerobiony tłumik. MA on 39tys km przebiegu. Kupiłem go jednak od kolegi więc ufam ze jest w spoko stanie. Co prawda wizualnie nie jest piekny ale mam zamiar przerobic go na oldschollowego ścigacza...coś w stylu Ducati z końca lat 60 i początku 70. A wam jakie simaki najbardziej sie podobają?? Zamieszcze zdjęcie mojego tylko że zdjęcie jest słabej jakości i wyglada na zaniedbanego.

 

http://max-simson.webpark.pl/simak.jpg

http://max-simson.webpark.pl/obraz_019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

Witam na 4um

Fajny simaczek, ladny kolor...

czemu ten kurek jest taki wysoki :buttrock: :?:

 

Simson na scigacza ... hmm, cos mi nie bardzo podchodzi. Proponuje - jak zawsze zreszta - doprowadzic go do orginalnego super stanu :evil:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no simak na prawde ładny tylko go zrób na cacay... I tak jak mówi Icea coś nie zabardzo go widze na ścigacza...

 

I JESZCZE JEDNO!!!!!!!!!! LUDZIE POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ SIMSONA ZA TYLE CO ON TZN. ZA TYLE ZA ILE BYM SPRZEDAŁ SWOJOM JAWKE!!! NIE MUSI BYĆ W SUPER STANIE!!!!!!!! AHA I JAK KTOŚ CHCE ZOBACZYĆ MOJĄ JAWKE TO http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...1c11e7b31218663

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie :buttrock:

MAm plan w najblizszym czasie zamontować 4sześciokatn kierunkowzkazy, stozkowy filtr powietrza, cylinder tuningowy na 9KM, łozyska c3, obrotomierz, nowe tylne amory od MZ ponieważ te się zacięły jakiś czas temu i jeżdże na seryjnech, nowe koło tylne, opony o profilu k55, nowy bak, i jakies ładne podnuzki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylinder tuningowy na 9KM

 

skomentuje to tak:

nie badz naiwny :evil:

 

stozkowy filtr powietrza

zmieni on tylko dzwiek i doda troszke chromu do silnika

 

Naiwny...hymmm.....może troche :buttrock:

Jedank nie do końca ponieważ cylindry z firmy agmon mają napisy RZT power czyli firmy znajmujacej się profesjonalnym tuningiem MZ-etek i Simson-ów. Tam posiadają nawet cylindry tuningowe dające 25KM :(

Jedank takui cylinder kosztuje 750euro...wieć duzoooo.

Ale spoko wiem że nie da to 9KM ale na 7,5 Liczę :D

A i jescze zapomniałem dodać że chce zamontować profilowany fotel :banghead:

A co do filtra to jesli umieszcze go doś daleko od gaźnika da troszke m0ocy na niskich obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za tę kase to fajny simson.

 

Icea_PL

Jeżeli to będzie cylinder 70 cm 4 kanałowy to moze tye mieć 9 KM ale to wtedy żeby założyć taki cylinder trzeba kartery roztaczać.

 

Simak_Enduro

Jeżeli to 50 cm to nie wierz w to, że ma 9 KM.

Łozyska C3 to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za tę kase to fajny simson.

 

Icea_PL

Jeżeli to będzie cylinder 70 cm 4 kanałowy to moze tye mieć 9 KM ale to wtedy żeby założyć taki cylinder trzeba kartery roztaczać.  

 

Simak_Enduro  

Jeżeli to 50 cm to nie wierz w to, że ma 9 KM.

Łozyska C3 to dobry pomysł.

 

Jest to cylinder o pojemności 60cm3 ze zmieniona geometria kanałów (dolotowego i wylotowego)

ooo najlepiej rozejrzyjcie się po stronie www.rzt.de znajdziecie tam właśnie takie ciekawe części :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość joserodo

Jak już wileokrotnie powtarzałem 9 KM w simku to niezła lipa. Nawet przy 60 cm3. Po prostu wał tego nie wytrzyma.

 

A simak ogólnie spoko. Popracuj troche nad lakierem i przednim błoynikiem (te fwa pasy)., a i jeszcze tłumik.

A co do przeróbki, lepiej go pozostaw w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ó firmie nic nie powiem :buttrock: .....bo jej nie znam :banghead:

 

Ale simak git!!!!! Za taka kase to bardzo dobry wybór!!!!!!!!!!!!

 

A co do tego ,,scigacza,, :evil: ....to ja bym ci go radzil do orginalu dociagnac :(

 

Pozdro 600 :D :banghead: :banghead:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...