Skocz do zawartości

Który gaźnik do gilery gsm 50- Motor przerywa w trakcie jazdy


Kingkong
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka mam taki problem ze jak jade moja gilerką to mi przerywa w trakcie jazdy jakby paliwa nie dostawal rozpedza sie do takiej predkosci jak wczesniej na obroty tez wchodzil ladnie ale dopiero po czasie jakby zassal paliwa i mial takie przerwy

 

co zrobilem....

 

1. zmienialem swiece i nic

2 zmienialem paliwo bo myslalem ze dupne dupilem i tez nic

3. czyscilem gaznik z kolega ale chyba zle to zrobilismy bo tylko przedmuchiwalismy i nic wiecej

 

czy to wina jest gaznika czy moze filtra powietrza bo stalo to sie jak wrocilem z lasu i jezdzilem tam po piachu i troche sie kurzylo czy to filter sie zapchal

 

 

pozniej silnik zaczal mocno sie grzac

moze gdzies lapac lewe powietrze i dlatego tak przerywa czy to predzej regulacja gaznika

iglica jest w tym samym polozeniu co wczesniej chodzil i bylo ok takze jej nie zmienialem

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d9809c3a7baa486.html

jest bez ssania taki rupiec z niego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka za uboga. Przyczyn mozna sie wielu doszukiwac... Kroćce laczace z gaznikiem moze popekaly i gdzies cos przepuszcza powietrze, za maly poziom paliwa, gdzies przepuszcza powietrze przy filtrze powietrza... etc. Generalnie wyczysc porzadnie gazniki, przedmuchaj swiece. Sprawdz czy wszystko jest drozne. Na odleglosc troche ciezko pomoc tak od razu. Stad czesto tak wiele pytan jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszanka za uboga dziwne bo rozrabiam na 5l paliwa 100ml oleju w sumie wczesniej kolega lal na 5 1.2 i bylo dobrze hm dziwne

 

a tak dla przyszlosci jaki gaźnik moglbym kupic do mojego motorku

19mm z ssaniem zeby byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...